İDDİALAR ÜZERİNE AÇIKLAMA

İlkeli Yayıncılık gereği “İşitmede Cihazın da Vurgun” başlıklı haberimiz üzerine habere konu olan AEÜ Hastanesi Doktoru nun savunmasını da  etik gereği yayınlıyoruz.   Hakkında ki iddialar karşısında doğruların açığa çıkmasını herkes den çok kendisinin çalıştığını ve hakkını arayacağını bildiren hekim “Hakkımda tebliğ edilen ön inceleme  raporunda  isnat edilen şeylerin iftira olduğu açığa çıkacaktır” dedi TARAFIMA […]
Genel - 7 Mart 2018 09:30 A A

İlkeli Yayıncılık gereği “İşitmede Cihazın da Vurgun” başlıklı haberimiz üzerine habere konu olan AEÜ Hastanesi Doktoru nun savunmasını da  etik gereği yayınlıyoruz.

 

Hakkında ki iddialar karşısında doğruların açığa çıkmasını herkes den çok kendisinin çalıştığını ve hakkını arayacağını bildiren hekim “Hakkımda tebliğ edilen ön inceleme  raporunda  isnat edilen şeylerin iftira olduğu açığa çıkacaktır” dedi

TARAFIMA YAPILAN SUÇLAMADA H.İ., isimli Medsan İŞİTME görevli personelini telefonla arayarak iş yönlendiricilik yaptığım iddiasında bulunulmuştur”dedi.

“Kırsal alan ağırlıklı hastaların genellikle yakın yer davranışı ile yönlendirme olmadığı ortaya çıkacaktır”

Doktor A.H., yönlendirme yaptığı iddiaları üzerine yaptığı savunmasında kırsal ağırlıklı hastaların genellikle en yakın yer davranışı ile hareket edeceği düşünüldüğünde tarafımdan verilmiş raporlara ilişkin yönlendirme olmadığı açıkça ortadadır.

H.İ., isimli şahsı telefon ile çağırdığıma ilişkin iddia asılsızdır. Bu şahıs, başka bir firma çalışanı olup protez firmasının çalışanıdır. Dolayısı ile işitme cihazı için çağırmış olmam  asılsız ve mesnetsizdir. Yine bu çalışan tarafından Kırşehir Valiliği ne çağırıldığı ve ifadesinde şöyle diyeyim mi?  Böyle oldu diyebilir miyiz? Şeklinde yönlendirme yapılmaya çalışıldığını ifade etmiştir.

Kırşehir Valiliğinin yürüttüğü soruşturma da bütüncül olarak değerlendirilmesi gereken verileri kısmen değerlendirmeye tabi tutarak yanlı ve taraflı olarak hareket ettiği açıkça ortadadır. Soruşturmaya yanlı yürüttüğü bu konuda olaya dair ifadesine başvurulan kimseleri açıkça yönlendirmeye tabii tuttuğu ortadadır.”

Hastanemiz veri tabanı ve SGK verileri incelendiğinde,gerçek tablo ortaya çıkacaktır. 2016-2017 yılları arasında hastanemizde toplam 1165 adet işitme cihazı kullanması raporu verilmiştir, bu raporların 554 adedi tarafımdan verilmiştir diyerek rakamların kapsamlı incelenmesi sonrasında yönlendirme yapmadığının açığa çıkacağını belirten hekim, rakamların detaylı incelenmesini istedi.

Tarafımı itibarsızlaştırmak için uğraş verilmekte ve mobing uygulanmaktadır diyen hekim, Yüce Türk adaletine güvenim sonsuz dur ifadelerini kullandı. “Kamu görevlisinin nufüsunu kullanarak belli yoğunlukta baskı sergilemesi”, “Kamu görevlisinin görevini kötüye kullanması”, “mobing ve manevi işkence”, “iftira suçları”, hakkında şikayetçi olacağımı beyan ediyorum ifadelerini kullandı.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 6826 kez okundu.
Genel - 09:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.