İHMAL Mİ İHANET Mİ ?

Akpınar devlet hastanesi başhekiminde bylock çıktı. 4-5 ay önce Kırşehire tayin olmuş. Kısa süre önce başhekim olması sağlık il müdürlüğü tarafından onaylanmış. Türkiyenin hain terör örgütü FETÖ ve diğer örgütlere aman vermediği bu günlerde göz baka baka yapılan bu atamayla Kırşehir Akpınar üzerinden Terör örgütü üyelerine hala güçlü oldukları mesajımı veriliyor. Bu atamalara kimler izin […]
Genel - 27 Kasım 2017 11:25 A A

Akpınar devlet hastanesi başhekiminde bylock çıktı.

4-5 ay önce Kırşehire tayin olmuş. Kısa süre önce başhekim olması sağlık il müdürlüğü tarafından onaylanmış.

Türkiyenin hain terör örgütü FETÖ ve diğer örgütlere aman vermediği bu günlerde göz baka baka yapılan bu atamayla Kırşehir Akpınar üzerinden Terör örgütü üyelerine hala güçlü oldukları mesajımı veriliyor.

Bu atamalara kimler izin veriyor. Yaşanan bu olayı siyasilerimiz nasıl değerlendiriyor. Recep Tayyip Erdoğan’ ın ölüm kalım savaşı dediği inlerine gireceğiz dediği örgütün bylock kullanacak kadar bariz fetocu olduğu anlaşılan bu kişinin nasıl göreve geldiği konusunda ne gibi çalışma yapıyorlar. İlerde böyle bir durumla karşılaşmamak için yeterli önlemleri alıyorlarmı?

Sağlıkta yaşanan bu feto depreminin ve Kırşehir sağlıkta durulmayan bu fetö olaylarının bizlerde takipçisi olacağız.

Daha önce türk sağlıksen başkanının ve sendikaların siyasileri defalarca uyarması, Kırşehir sağlıkta 2017 yılında fetö yapılanmasına dikkat başlığında ekim ayında  haberlerimizde yayınlamıştık. Yerel ve ulusal basının yaptığı haber ve uyarılara rağmen nasıl oluyorda böyle hayati bir meselede gerekli önlemler alınamıyor.

Ekim ayında yayınlanan haberimizde ;

Türk,  Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yusuf Aydın, sağlıkta yapılacak atamalarda FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olan kişilere dikkat edilmesinin önemine dikkat çekti.
​Aydın yaptığı açıklamada, “Kırşehir İlimizde; Sağlıkta yeni yapılanma gereği, 1 Sağlık Müdürü  2 Başkan 3 Başkan yardımcısı 5 Uzman ataması yapılacak. Ayrıca Hastane Başhekimleri ve Müdürlerininde bu dönemde atamaları yapılacak atamayı yapacak yetkili organları buradan uyarıyoruz. Yaptığınız atamalar sizlerin aynası olacaktır. Hata affedilir ama ihanet  asla affedilmez geçmiş dönemde yaptığınız atamaların bir çoğu fetö dan ihraç edildi yada hüküm giydi. Bu bir kere yapılırsa hatadır ama ikinci kez tekrarlanırsa ihanettir atama yaptığınız her kişiyi çok iyi inceleyin fetö ihanet çetesi ile en küçük bir yakınlığı  varsa devlet idaresine kesinlikle yaklaştırmayın çünkü sizinle birlikte atama yapılan her kişiyi bizde didik didik inceleyeceğiz şaibeli bulduklarımızı deşifre edeceğiz. Vatan ve millet sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama bizim için çok kıymetli. BU  ATAMALARDA SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN YENİ KAPI RUHUNA YAKIŞIR TAVIR SERGİLEYECEGİNİZE GÜVENİMİZ TAMDIR.” dedi.

Şeklinde açıklamasını aktarmış ve bizlerde takipçisi olacağımızı söylemiştik.

Şimdi soruyoruz , bu bylock atamaları İHMAL Mİ İHANET Mİ ?

Comments

comments

Bu haber 8372 kez okundu.
Genel - 11:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.