İL GENEL MECLİS BAŞKANI, MECLİS ÜYELERİ VE ÖZEL İDARE PERSONELLERİ İLE VEDALAŞTI

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle görev süresi sona erecek olan İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Mart ayı son meclis toplantısına katılarak, il genel meclis üyeleri ve özel idare personelleri ile vedalaştı. Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ilk olarak Mart ayı’nın son meclis toplantısına katıldı. Ardından İl Özel […]
Manşet Haberleri - 8 Mart 2019 14:43 A A

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle görev süresi sona erecek olan İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Mart ayı son meclis toplantısına katılarak, il genel meclis üyeleri ve özel idare personelleri ile vedalaştı.

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ilk olarak Mart ayı’nın son meclis toplantısına katıldı. Ardından İl Özel İdare Personelleri’ni tek tek ziyaret etti.


İl Genel Meclis Üyeleriyle uyum içerisinde güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Barbaros Dulkadiroğlu,”Kırşehir’de kırsal kesimin sorun ve problemlerinin çözüme kavuşturulması amacıyla meclis üyelerimizle yoğun bir efor sarf edip, Kırşehir’in en ücra köşesine hizmet götürmeye gayret gösterdik. İl Genel Meclis üyeliği ve İl Genel Meclis Başkanlığı görevi süresince ilimiz için güzel çalışmalar yapma fırsatımız oldu.İl Genel Meclis üyelerimize ve İl Özel İdaremiz yöneticilerine birlikte yürüttüğümüz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 8097 kez okundu.
Manşet Haberleri - 14:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.