İL GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINIYOR

Devlet hastanesi  arkasın da bulunan yerleşkesinde şu an EK HİZMET BİNASI olarak hizmet vermeye devam eden müdürlüğün taşınacağı belirlendi. Müdürlüğün LOJMANLI OLAN ANA YERLEŞKE faaliyetine devam ederken, ek bina ORTAKÖY YOLU, Kelebek apart karşısı, Gençlik spor merkezi ve olimpik yüzme havuzu yan tarafındaki binaya taşınacağı öğrenildi. Lojman ve müdürlük bulunan binanın alt katında zaten idari […]
Genel - 3 Şubat 2018 01:26 A A

Devlet hastanesi  arkasın da bulunan yerleşkesinde şu an EK HİZMET BİNASI olarak hizmet vermeye devam eden müdürlüğün taşınacağı belirlendi.

Müdürlüğün LOJMANLI OLAN ANA YERLEŞKE faaliyetine devam ederken, ek bina ORTAKÖY YOLU, Kelebek apart karşısı, Gençlik spor merkezi ve olimpik yüzme havuzu yan tarafındaki binaya taşınacağı öğrenildi.

Lojman ve müdürlük bulunan binanın alt katında zaten idari hizmetler verilirken, şu anki ek binanın merkez yerleşkeye geçmesinin önünde lojman kullanımı olduğu iddia edildi.

Özellikle yeşil kart başvurularında imzası bulunacak birimlerin Ortaköy yoluna gönderilmesi durumunda, vatandaşların kilometrelerce yolu nasıl gidecekleri merak konusu olurken, detayların daha netleşmediği öğrenildi.

binaya asılan pankartla duyuru yapılırken, bina içersin de tadilat işlerinin yapıldığı öğrenildi.

 

Comments

comments

Bu haber 11609 kez okundu.
Genel - 01:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.