İLK BELİRLEMELERE GÖRE İNTİHAR EDEN KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

Kaman Belediyesinde Zabıta görevlisi Ali Can boş arazide ölü bulundu. İlk belirlemelerin ışığında intihar olduğu düşünülen olayın aydınlatılması için Savcılık ve Jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Kaman ilçesine bağlı Çadırlı Körmehmet köyü mevkiinde bir vatandaş yanında av tüfeğiyle ölü bulundu. Kaman ilçesine bağlı Çadırlı Körmehmet köyü mevkiinde meydana […]
Genel - 17 Kasım 2018 01:39 A A

Kaman Belediyesinde Zabıta görevlisi Ali Can boş arazide ölü bulundu. İlk belirlemelerin ışığında intihar olduğu düşünülen olayın aydınlatılması için Savcılık ve Jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Kaman ilçesine bağlı Çadırlı Körmehmet köyü mevkiinde bir vatandaş yanında av tüfeğiyle ölü bulundu.

Kaman ilçesine bağlı Çadırlı Körmehmet köyü mevkiinde meydana gelen olayda, Boş arazide bir kişinin hareketsiz yattığını gören vatandaşlar, jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Kaman Belediyesi’ne bağlı zabıta memuru Ali Can’ın  hayatını kaybettiğini belirledi.

Kaman Belediyesinde Zabıta memuru olarak çalışan  Ali Can’ın cesedi, Savcı ve Jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Comments

comments

Bu haber 12892 kez okundu.
Genel - 01:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.