İLK SEVKIYAT YAPILDI

 Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin açılışını yaptığı Kırşehir Gümrük Müdürlüğünden ilk ürün çıkışı, 3 tır dolusu yatakla Romanya’ya gerçekleştirildi. Kırşehir Ticaret Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kırşehir Gümrük Müdürlüğünde ilk ihracat için uğurlama töreni düzenlendi. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir firmanın ürettiği yatakların yüklendiği 3 tır, işlemlerin ardından Romanya’ya uğurlandı. Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Kırşehir Ticaret […]
Genel - 2 Temmuz 2018 16:40 A A

 Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin açılışını yaptığı Kırşehir Gümrük Müdürlüğünden ilk ürün çıkışı, 3 tır dolusu yatakla Romanya’ya gerçekleştirildi.

Kırşehir Ticaret Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kırşehir Gümrük Müdürlüğünde ilk ihracat için uğurlama töreni düzenlendi.

Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir firmanın ürettiği yatakların yüklendiği 3 tır, işlemlerin ardından Romanya’ya uğurlandı.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Kırşehir Ticaret Müdürü Mahmut Dalgalı, kentten artık canlı hayvan ithalatı da dahil olmak üzere her türlü ürünün ihracat ve ithalatının yapılabileceğini belirtti.

Törene, Kırşehir Gümrük Müdür Vekili Alaser Keskin, Tır Gümrük Müdürü Mehmet Sağlam, iş insanları ve diğer yetkililer katıldı.

Comments

comments

Bu haber 6961 kez okundu.
Genel - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.