İLK ZİYARET ANLAMLI OLDU

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu Şehit Ailesini Ziyaret Etti Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu KILIÇASLAN ile Kars-Sarıkamış 17. Piyade Alayı 1. Piyade Tabur Komutanlığı emrinde görev yapmakta iken 18 Ocak 1995 tarihinde şehitlik mertebesine ulaşan P. Er Sait ÜLKER’in ailesine ziyaret gerçekleştirdi. Şehidimizin ailesinin […]
Genel - 16 Nisan 2019 16:25 A A

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu KILIÇASLAN ile Kars-Sarıkamış 17. Piyade Alayı 1. Piyade Tabur Komutanlığı emrinde görev yapmakta iken 18 Ocak 1995 tarihinde şehitlik mertebesine ulaşan P. Er Sait ÜLKER’in ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

Şehidimizin ailesinin daima yanında olacağını belirten Başkan Yardımcısı Asaf KAYAOĞLU, “Aziz şehitlerimizin her zaman hatırlanması için ve onların kahramanlığını gelecek kuşaklara anlatmak için çalışacaklarını söyleyerek Allah yolunda vatanı ve milleti için gözünü kırpmadan göğsünü siper eden aziz şehitlerimize şükranlarımı sunuyorum, Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

Ziyaret kapsamında Başkan Yardımcısı Asaf KAYAOĞLU, şehit ailesine şehidimizin halıya dokunmuş fotoğrafı, Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı armağan etti.

Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Comments

comments

Bu haber 7337 kez okundu.
Genel - 16:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.