İNŞAAT SEKTÖRÜNE BÜYÜK KATKI

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz değerli işadamı hemşehrimiz Bahri Coşar tarafından 1965 yılında kurulan Bahri Coşar firması ticari hayattaki istikrarlı ve güvenli çalışmaları sonucu kısa sürede Kırşehir’de inşaat sektörüne büyük katkılarda bulunarak herkesin takdirini kazanıyor. Bahri Coşar firması 1993 yılında Coşar ismi ile hazır beton üretimi, inşaat malzemeleri ve akaryakıt satışı ile işletme faaliyetlerini her geçen gün […]
Genel - 12 Ağustos 2017 13:52 A A

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz değerli işadamı hemşehrimiz Bahri Coşar tarafından 1965 yılında kurulan Bahri Coşar firması ticari hayattaki istikrarlı ve güvenli çalışmaları sonucu kısa sürede Kırşehir’de inşaat sektörüne büyük katkılarda bulunarak herkesin takdirini kazanıyor.

Bahri Coşar firması 1993 yılında Coşar ismi ile hazır beton üretimi, inşaat malzemeleri ve akaryakıt satışı ile işletme faaliyetlerini her geçen gün büyüterek bugünlere geldi. Coşar İnşaat Malzemeleri ve Petrol Ürünleri Limitid Şirketi Yönetim Kurulu, firmalarının işletme faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek 2011’de Coşar BİMS adı altında en son teknolojiye sahip 2 bin 500 m2 kapalı, 50 bin m2 açık alanda bilgisayar kontrollü günlük üretimi 30 bin adet olan Bims üretimi yaptıklarını açıkladı. Coşar BİMS’te 35, beton, petrol, inşaat, müteahhitlik ve mimarlık dallarında 100’e yakın kişinin çalıştığını belirten Ali Can Coşar, “Biz rahmetli büyüğümüz Bahri Coşar’ın gösterdiği ilke ve hedefler üzerinde Kırşehir’de faaliyet gösteriyoruz. Biz Kırşehir’de inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu hizmetlerin verilmesi için önemli yatırımlar yaparak bugünlere geldik. İnşaat sektörü sürekli gelişiyor ve değişiyor. Depreme dayanıklı konutlar üretilirken, biz de bu konuda üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızı bilerek BİMS üretimine girdik.

Tam ısı ve ses yalıtımı, sağlam ve dayanıklı, çevre dostu, yangına dayanıklı, kolay ve ince sıva yapabilinen, ekonomik, tesisat döşemesi kolay, hafif, depremde güvenli, yüksek kapasiteli yerli üretim olan BİMS Kırşehir’de hızla yaygınlaştı. Biz de bu konuda inşaat firmalarının ihtiyacını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. COŞAR BİMS’in müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilen, sürekli büyümesini sürdüren, parmakla gösterilen hizmet anlayışı, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli ürünleriyle temel hizmet prensibini ön planda tutuyor. Müşteri ve çalışma arkadaşlarının mutluluğunu sağlamak için daime çözüm odaklı hizmet anlayışını sürdüren, çok para kazanmayı değil, prensipleri başarı kabul eden hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin tercihi olmak için çalışma ilkelerinden ödün vermeden devam eden, Kırşehir’de kazandığını Kırşehir’e yatırıma dönüştüren, Kırşehir’de yıllarca vergi rekortmenleri arasında ilk sıralarda yer alan Coşar İnşaat Malzemeleri ve Petrol Ürünleri Limitid Şirketi adına Ali Can COŞAR şahsında tüm sahip ve çalışanlarını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

COŞAR İNŞAAT müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için dayanıklı, kullanışlı, estetik ve zengin çeşitteki ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı, müşteri taleplerine en uygun ve hızlı çözümleri bulmayı, yasal mevzuata uygunluğu sağlamayı, kalite yönetim sistemi şartlarına uyma ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, yenilikleri takip eden ve değişime açık bir anlayışla prensip olarak benimserken, Bims ve inşaat sektöründe sunduğu yenilikçi çözümler ve üstün müşteri anlayışı ile Türkiye’de önde gelen firmalar arasında yer almak ve uluslar arası düzeyde adını duyurmayı ana prensip ediniyor. Ürünleri ve satış sonrası hizmetiyle, sağladığı güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi haline gelen Coşar Bims, bims sektöründe bölgesinde öncü bir firma. Bu hedef doğrultusunda “önce müşteri memnuniyeti” diyerek sürekli müşteri portföyünü geliştiriyor. Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ilke edinerek, ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde, kamuya açık biçimde teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedeflerini ortaya koyan COŞAR İNŞAAT, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için dayanıklı, kullanışlı, estetik ve zengin çeşitteki ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak üst düzeyde müşteri memnu-niyetini sağlamayı, müşteri taleplerine en uygun ve hızlı çözümleri bulmakta da Kırşehir’de öncü firmalardan biri olduğunu gösteriyor.

Comments

comments

Bu haber 14291 kez okundu.
Genel - 13:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.