İŞKUR TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN SEMİNERE YOĞUN TALEP

İşkur Kırşehir il müdürlüğü  tarafından KARİYER GÜNLERİ kapsamında Neşet Ertaş Kültür ve sanat Merkezinde gerçekleşen, Ahmet Şerif İzgören seminerinde salon doldu taştı. Sahneye çıkmadan önce salonu gezip sevenleriyle Öz çekim yapan İzgören, salonun talebi kaldırmamasının ardından dışarıda kalan izleyenlerini sahnenin üzerine davet ederek, sahneye çıkmadan alkış topladı. Programa saygı duruşu ve istiklal marşı okunarak başlandı, […]
Genel - 21 Aralık 2017 00:31 A A

İşkur Kırşehir il müdürlüğü  tarafından KARİYER GÜNLERİ kapsamında Neşet Ertaş Kültür ve sanat Merkezinde gerçekleşen, Ahmet Şerif İzgören seminerinde salon doldu taştı.

Sahneye çıkmadan önce salonu gezip sevenleriyle Öz çekim yapan İzgören, salonun talebi kaldırmamasının ardından dışarıda kalan izleyenlerini sahnenin üzerine davet ederek, sahneye çıkmadan alkış topladı.

Programa saygı duruşu ve istiklal marşı okunarak başlandı, ardından İşkur Kırşehir İl müdürü Metin Ülgen Kaya kısa bir konuşma yaparak, dinleyicileri protokolle sıkmayacağını söyleyerek kısaca İşkur Hizmetlerini ve çalışmalarını anlattı.

Ardından sahneye çıkan Ahmet Şerif İzgören, Emek konu başlığı ile yaptığı söyleşisinde Feridun Özbay’ın hayatını detaylandırarak izleyenleri büyüledi.

Alime Öğretmen detayını anlattığı konuşmasında Vefa ve Emeğin altını çizdi.

Göz doktoru Ahmet Nacar’ın çarpıcı hikayesini anlattığı bölümlerde, İşkur ve tuik verileri ile zenginleştirerek dinleyenlere iz bıraktı.

Dünyada herkesin işini ciddiye alıp kendisini ciddiye almadığını ama ülkemizde herkesin kendisini ciddiye alıp işini ciddiye almadığını belirten İzgören, Dünya’nın tek doğuşdan görme engelli üç boyutlu resim çizebilen ressamı Eşref Armağanın hikayesiyle Ailelere ve iş ciddiyetine vurgu yaptı.

İnternet’te en çok izlenen video ve hikayesi olan Kıbrıs’taki Özel üniversitede sormuş olduğu 50 puanlık sınav sorusunun kahramanı Emriye Toprak’ın hikayesinin detaylarını paylaşan İzgören, çiçekçi Ahmet Erzurumlunun anılarıyla salonu kahkahaya boğdu.

Gazi Hüseyin Özlük ün yaşamından kesitler sunarak ardından salonla birlikte Neşet Ertaş türküsü söyleyen Ahmet Şerif İzgören dakikalarca ayakta alkışlandı.

Seminer ardından açıklama yapan İşkur Kırşehir İl müdürü Metin Ülgen Kaya, “Bizleri kırmayarak davetimize icabet eden sevgili konuklarımıza çok teşekkür ediyoruz, bu kadar yoğun talep geleceğini tahmin etmiyorduk, bu tür organizasyonlarımızı devam ettireceğimiz gibi, sayın Ahmet Şerif İzgören’i tez zamanda Tekrar sevenleri ile buluşturacağız” dedi.

Programın ardından Ahmet Şerif İzgören instagram hesabından fotoğraf paylaşarak Kırşehir ve İşkur’a teşekkür etti.

 

 

Comments

comments

Bu haber 11428 kez okundu.
Genel - 00:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.