İŞKUR, TEŞVİK VE BEKLENTİLER İÇİN SAHAYA İNDİ

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Fazlı KÜÇÜK ve İstihdam Uzmanı Esranur İRDEM dün düzenlenen 2018 yılı 1. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına katılmak üzere ilimize geldi. Daire Başkanı Fazlı KÜÇÜK, İstihdam Uzmanı Esranur İRDEM ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA ile birlikte, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim […]
Genel - 18 Ocak 2018 09:44 A A

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Fazlı KÜÇÜK ve İstihdam Uzmanı Esranur İRDEM dün düzenlenen 2018 yılı 1. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına katılmak üzere ilimize geldi.

Daire Başkanı Fazlı KÜÇÜK, İstihdam Uzmanı Esranur İRDEM ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA ile birlikte, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı öncesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığındaki Heyetler ile Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmelere ziyarette bulunarak 2018 yılı için verilecek olan teşvikler ve beklentiler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretler sonrasında, Kırşehir’de ki İşgücü piyasasına sunulabilecek katkılar belirlenmiş olup, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısında alınan kararlarla hayata geçirilmesi için çalışmalara başlanacak.

Comments

comments

Bu haber 11472 kez okundu.
Genel - 09:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.