İŞKUR’DAN KARİYER GÜNLERİ

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından bu sene 5’ncisi düzenlenen “Kariyer Günleri” kapsamında ÇEMAŞ A.Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan tarafından Girişimcilik ve İnovasyon konulu konferans düzenlendi. 26 Aralık 2018 tarihinde saat 14:00’de başlayan programa Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, Ahiler Kalkınma Ajansı Destek Ofisi Koordinatörü Gökhan Gömcü,Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen […]
Genel - 27 Aralık 2018 22:32 A A

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından bu sene 5’ncisi düzenlenen “Kariyer Günleri” kapsamında ÇEMAŞ A.Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan tarafından Girişimcilik ve İnovasyon konulu konferans düzenlendi.

26 Aralık 2018 tarihinde saat 14:00’de başlayan programa Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, Ahiler Kalkınma Ajansı Destek Ofisi Koordinatörü Gökhan Gömcü,Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Nadir İlhan ile İİBF Dekan Yardımcısı Erman Akıllı ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri katıldı.

Programda konuşan Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya “Öncelikle bize programı düzenlememizde desteklerini esirgemeyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü ile Ahiler Kalkınma Ajansına teşekkürü borç bilirim. Ülkemizin gelişip kalkınması için çok önemli olan ve birbiriyle iç içe olan iki konu olan Girişimcilik ve İnovasyon üzerine kendinizi geliştirip siz geleceğimiz olan öğrencilerimizin ufkuna bir değer katmasını sağlayacak bu programımıza hoşgeldiniz demek istiyorum. Girişimcilik ve İnovasyon üzerine uzun yıllardır çalışmaları olan CV’si başarılarla dolu Sayın Kaan Özkan’ı sizlerle buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz. Bu konferansın siz geleceğimiz öğrencilerimize faydalı olmasını temenni ediyorum.”

Programa konuşmacı olarak katılan ÇEMAŞ A.Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden mezun olup bilgisayar ve telekomünikasyon konularında uzmandır. Kariyerine üniversitede henüz 3’ncü sınıftayken başlayan Özkan, GATE Elektronik, P&G, Nestle, Daimler-Chrysler (Mercedes-Benz), Polisan Holding, MONDI Endüstriyel Torba Türkiye, SAICA gibi Ulusal ve Uluslararası çok büyük şirketlerde yönetici olarak çalışarak en son ÇEMAŞ A.Ş. Genel Müdürü olarak devam etmektedir. Kaan Özkan, Türkiye’de 16 üniversitede çeşitli konferanslar ve dersler verdi.

Düzenlenen konferansın ardından konuşmacı olarak katılan Kaan Özkan’a Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya tarafından plaket takdim edildi.

Comments

comments

Bu haber 6412 kez okundu.
Genel - 22:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.