İsmail DENİZ ;”Çamur Attılar, Ama İzi Kalmayacak”

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail DENİZ, yaptığı açıklamayla Çiçekdağı’nı Türkiye gündeminde “Hayvan Katliamı Yapılıyor” şeklinde göstermeye çalışılmasına tepki gösterdi Belediye Başkanı İsmail DENİZ, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Belediyemiz ve şahsım ile ilgili olan, sahipsiz sokak hayvanlarını katletmekle suçlandığımız , gerçeği yansıtmayan haberler bizleri derinden üzmüştür. Karadeniz hayvan hakları Derneği ve Serpil ÖZKAN adlı hanım […]
Genel - 27 Aralık 2018 21:20 A A

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail DENİZ, yaptığı açıklamayla Çiçekdağı’nı Türkiye gündeminde “Hayvan Katliamı Yapılıyor” şeklinde göstermeye çalışılmasına tepki gösterdi

Belediye Başkanı İsmail DENİZ, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Belediyemiz ve şahsım ile ilgili olan, sahipsiz sokak hayvanlarını katletmekle suçlandığımız , gerçeği yansıtmayan haberler bizleri derinden üzmüştür.
Karadeniz hayvan hakları Derneği ve Serpil ÖZKAN adlı hanım tarafından birkaç gün önce bir video yayınlanmıştır. Bahsi gecen video da yolda cansız halde yatan sokak köpeğini belediyemize gelen ihbar telefonu üzerine belediye ekiplerimizin yoldan çöp kamyonuna kaldırdığı ve çöp kamyonunu çektirmediği (Preslenmediği) açıkça görülmektedir.
Olayın iftira atmak amacı ile planlanmış olduğu görüntülerden acık bir şekilde anlaşılmaktadır.
Atılan bu çirkin iftiraların tek amacı yaklaşan mahalli idareler yerel seçimlerden dolayı karalama yapmaktır. Çamur attılar, ama izi kalmayacak Çiçekdağlı hemşerilerim gerçekleri görmekte ve bilmektedir. Bu tür asılsız haberler ve iftiralar bizim çalışma şevkimizi arttıracak ve daha güzel projelere imza atmamıza vesile olacaktır.
Bizler ‘’ Yaradılanı Sev Yaradandan Ötürü ‘’ diyen Yunus Emre’nin torunlarıyız; biz ‘’ Kalbinde merhameti olmayanın Cenneti yoktur’’ diyen Peygamberimizin Ümmetiyiz; biz ki sahipsiz sokak köpeklerini ve yavrularını belediye binamızda beslerken ve korurken böyle çirkin iftiralara maruz kalmaktayız.
‘’Bir dağın yerinden oynadığını işittiğinizde inanınız; fakat bir insanın tabiatını değiştirdiğini işittiğinizde ise inanmayınız’’ sözünde de olduğu gibi bizleri tanıyan tanır, bilen bilir. Bu iftiraları atanların kişiliklerini de bilen bilir. Bizleri tanıyanlara ve bilenlere selam olsun. Saygılarımla .”

Comments

comments

Bu haber 9482 kez okundu.
Genel - 21:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.