İYİ PARTİ A. ADAYI MERAL EFLATUN; EN İYİ ADAYDA KENETLENECEĞİZ

27.Dönem Milletvekilliği Kırşehir İyi Parti aday adayı Meral Eflatun Kırşehir Aktüel Gazetesi ziyaretinde Seçim süreci, Partisi ve Kırşehir hakkında açıklamalarda bulundu. İKİ VEKİL ÇIKARTIYORLAR SONRA BİRİSİ PASİFE GEÇİYOR Milletvekilliği müessesesi halktan koptuğu için, milletin vekiline ulaşamadığı için halk elinin ulaşabileceği vekil istediği için ve bunu bulamadığı için biz çıktık diyen Eflatun, eğer hükümet ülkeyi düzgün […]
Genel - 9 Mayıs 2018 17:38 A A

27.Dönem Milletvekilliği Kırşehir İyi Parti aday adayı Meral Eflatun Kırşehir Aktüel Gazetesi ziyaretinde Seçim süreci, Partisi ve Kırşehir hakkında açıklamalarda bulundu.

İKİ VEKİL ÇIKARTIYORLAR SONRA BİRİSİ PASİFE GEÇİYOR

Milletvekilliği müessesesi halktan koptuğu için, milletin vekiline ulaşamadığı için halk elinin ulaşabileceği vekil istediği için ve bunu bulamadığı için biz çıktık diyen Eflatun, eğer hükümet ülkeyi düzgün yönetse İYİ parti kurulmazdı ifadelerini kullandı.

Kırşehir’in Ak Parti ile birlikte başlayan siyasi sürecinde hep iki milletvekili çıkarttığını hatırlatan Meral Eflatun, milletin teveccühünü almış vekiller hiç bir seferinde uyuşamaması nedeniyle hep bir tanesi pasif kalmıştır, yine iki milletvekili olsa yine aynı olacak dedi.

KİM BİR OY FAZLA ALACAKSA O ADAYDA BİRLEŞECEĞİZ

Kendisinin tamamen partisine destek olmak için hareket ettiğini ifade ederek kim bir oy fazla alacaksa Türkiye’miz ve Kırşehir’imize daha kaliteli hizmet sunacaksa o adayla kenetleneceğiz diyen Eflatun, İyi insanların görev başında olacağını söyledi.

YILLARCA “BEN YİYEMEDİM SEN YE” DENİLDİ

Kırşehir’e yatırım için gelip fırsat bulamayan firmalara değinen Eflatun, halkımızda çok iyi biliyor ki Kırşehir’in ayaklarına kadar gelmiş nimetlerin siyasi otoriteler tarafından çarçur edilerek Aksaray’a, Nevşehir’e Çankırı ya “ben yiyemedim sen ye” denmiştir. şimdi bu kadar genç işsizin sorumlusu olarak kimi görmeliyiz,kimden hesap soracağız dedi.

Çevre yolu onaylanınca Sayın Başbakan’a Kırşehir buna hazır değil diyen yol kenarı petrolcüsü milletvekili yine vekil adayı olmaya çalışıyor, Halk bunu yer mi ? ifadelerini kullandı.

Sorun inisiyatifler arsında yakar top oynar gibi Bimer’den valiliğe oradan belediyeye, vatandaş sorununu muhatap bulup anlatamıyor ki diyen Eflatun, Kentsel dönüşümden dolayı Bağbaşı’nda ciddi bir mağduriyet yaşandı,ilerleyen süreçte o dairelerde oturan hak sahiplerinin bir çoğu elinden daireleri alınarak dahada mağdur edilecek. İmar Plan Değişikliği için halkın memnun olacağı  bir çözüm oluşmalı bizde bunun için mücadele edeceğiz dedi.

Almanya doğumlu olduğunu ifade eden Meral Eflatun, Alman vatandaşlığı hakkını kullanmadım, ben memleketimde Ay Yıldızlı bayrağıma bakarak hizmet etmek, Ahi Evran-ı Velinin Akıl Ve ahlakıyla Bizi geçmek için buradayım ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 16049 kez okundu.
Genel - 17:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.