İYİ PARTİ ADAY ADAYI MUSTAFA AVCI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

  Dönem Milletvekili seçimleri için bende varım diyen  İş Adamı Mustafa Avcı, Basın ile bir araya gelerek İyi Parti’den aday adaylığını açıkladı. Basın ile bir araya gelerek 24 Haziran Genel seçimlerinde 27. Dönem Milletvekili seçimleri için İyi Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıklayan Mustafa Avcı, “halkın derdini dinlemeden bu memleketi temsil etmeye kalktılar” diyerek “Kırşehir’in geleceği […]
Genel - 12 Mayıs 2018 15:48 A A

 

  1. Dönem Milletvekili seçimleri için bende varım diyen  İş Adamı Mustafa Avcı, Basın ile bir araya gelerek İyi Parti’den aday adaylığını açıkladı.

Basın ile bir araya gelerek 24 Haziran Genel seçimlerinde 27. Dönem Milletvekili seçimleri için İyi Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıklayan Mustafa Avcı, “halkın derdini dinlemeden bu memleketi temsil etmeye kalktılar” diyerek “Kırşehir’in geleceği için aday adaylığımı koydum” dedi. Düzenlenen basın toplantısında İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz, İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Dağıstan ve parti Yönetimindekiler katıldı. Düzenlenen toplantıda “Kırşehir kan kaybediyor” diyerek açıklamalarda bulunan İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen,

“KIRŞEHİR’DEN İNSANLARIN ŞAŞIRACAĞI BİR SONUÇ ALACAĞIZ”

“24 Haziran seçimleri için hazırlanıyoruz. Kırşehir İyi Parti’den Milletvekili olmak isteyen 10 arkadaşımız Müracaat etti. Ben hepsine çok teşekkür ederim. Hiç biri bizden uzak insanlar değil. Hepsi bizim insanlarımız. Kendilerini bizi sıcak gören insanlar bize geliyor, bizde onları kucaklıyoruz. Mustafa Avcı’da bizim aday adayımızdan bir tanesi. Biz Kırşehir’den Allah’ın izniyle çok güzel ve insanların şaşıracağı bir sonuç alacağız. Kırşehir’i Ankara’da çok iyi temsil etmek istiyoruz”

“16 YILDIR YATIRIM AÇISINDAN KIRŞEHİR’E BİR TEK ÇİVİ ÇAKILMADI”

Şuanda Kırşehir’de yaşanan çok çirkin hadiseler var ve bununda örnekleri var diyerek konuşmasını sürdüren Göçen, “Tek yatırım olan Fabrika, Şeker Fabrikasıydı o da bir süre önce satıldı. Birileri geldi sattı ve gitti. Sadece Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi ve biz bu duruma tepkimizi koyduk, başka kimseden tepki gelmedi. İktidar ve İktidar ortağı gibi gözüken partiden en ufak bir tepki yok. Alan firmayı tartışmıyorum bile, orası apayrı bir konu. Biz Kırşehir’de sadece kendi koltukları için mücadele eden insanlardan biri olmayacağız. 16 yıldır yatırım açısından Kırşehir’e bir tek çivi çakılmadı. Yaptıkları sadece binaları yapıp yıkmak. Bunları biz kötü demiyoruz ama İstihdama yönelik hiçbir çalışma yok. Burada okuyan hiçbir öğrenci Kırşehir’de kalmayı planlamıyor. Bizim dışardan öğrenci çekmemiz lazım. Bırakın buradan gitmeyi bizim dışardan insan çekmemiz lazım. Her şeyi babalar gibi satıyorlar”

“PARTİLERE VERİLEN PARA 850 MİLYON LİRA, KIRŞEHİR ŞEKER FABRİKASININ SATIŞI 330 MİLYON LİRA”

Babalar gibi Şeker Fabrikalarını satıyorlar diyen Başkan Göçen, “Seçim yatırımlarına başladılar. Partilere verilen para 850 Milyon lira, Kırşehir Şeker Fabrikasının satışı 330 Milyon lira. Yaklaşık 3 Kırşehir Şeker Fabrikasını satıp, partilere para verdiler. Allah’tan korksunlar. Kırşehir Kan kaybediyor. Kırşehir’e sahip çıkın. Şov olarak Kırşehir’e sahip çıkanlarla değil, gerçekten Kırşehir’e sahip çıkan insanlar ile birlikte olun. Bizim adaylarımızın biz arkasında duracağız. Bu konuda Genel Merkezimiz araştırmalarını yapıyor. Her ne kadar baskın seçim organize edilse de, bizi hazırlıksız yakalamak isteseler ve bizi seçim dışında tutmak için yapılan bir seçim dahi olsa, Türkiye’de artık demokratik hareket ve dayanışmalar başladı. Ben bu konuda aday adaylarımıza ve başarılar diliyorum” dedi.

“KIRŞEHİR SEVGİSİNİ BANA RAHMETLİ NEŞET ERTAŞ AŞILADI”

  1. Dönem Milletvekili aday adaylığını açıklayan İş Adamı Mustafa Avcı, “Ankara’da Panora AVM’de restoran işletmeciliği yapıyorum, işadamıyım. İYİ Parti Çankaya İlçe kurucu üyesi, delegesi ve yönetim kurulu üyesiyim. Kırşehir’in bir evladı ve gururu olan Neşet Ertaş hocamla son 15 yılı beraber geçirmiş biriyim. Kendisinden feyz aldım, Kırşehir sevgisini bana rahmetli Neşet Ertaş aşıladı. İnsanımızın değerini, Kırşehirlinin güzel yüreğini onunla tanıdım. Kendisinin veciz sözüyle: “Anavatanımsın, baba yurdumsun, ozanlar diyarı şirin Kırşehir.”

“KIRŞEHİR HALKI İLE HEMHAL OLMADAN, HALKIN DERDİNİ DİNLEMEDEN BU MEMLEKETİ TEMSİL ETMEYE KALKTILAR”

“Kırşehir, yıllar içinde çok göç vermiş, kendi memleketlerinde iş bulamayan hemşerilerimiz memleketimize hasret bırakılmıştır. Bütün bunlar Kırşehir’in iktidar tarafından yalnız bırakılması ve şehrin yanlış yönetilmesi sonucu olmuştur. Kırşehir halkı tarafından seçilen milletvekilleri iktidarın sözünden çıkmamakta ve Kırşehir söz konusu olduğunda seslerini çıkarmamaktadırlar. Seçildikleri gün palas pandıras soluğu Ankara’da almaktadırlar. Ankara’ya gidip oturmakla Kırşehir yönetilir zannetmişler, Kırşehir halkı ile hemhal olmadan, halkın derdini dinlemeden bu memleketi temsil etmeye kalktılar”

“GÜÇLÜ VE KAZANAN BİR KIRŞEHİR İÇİN, İYİ PARTİ DİYORUM”

Genç işsizliğe çözüm bulmak, Atanamayan öğretmenler, Emekçi ev hanımlarımız, Çiftçilerimiz, Güçlü ve kazanan bir Kırşehir için İyi Parti Diyorum diyen İş Adamı Avcı, “İşçinin-memurun; gencin-yaşlının; yoksulun-düşkünün halini bilmeden, onlarla vakit geçirmeden onlara vekillik yapamazsınız. Benim bütün Kırşehirli hemşerilerime öncelikli vaadim söz konusu Kırşehir olduğunda, memleketimin hakkını savunmak için elimden geleni yapacağımdır. Bu toprakların ekmeğini yemiş bir evlat olarak meclis toplantılarından ve faaliyetlerinden arta kalan zamanımı Kırşehir’de geçireceğimin de sözünü veriyorum”

Ankara’da ticaret faaliyetinde bulunan genç işadamı Mustafa Avcı 37 yaşında. Kırşehir’in Merkez İlçesi’ne bağlı Çayağzı Köyü’nden  (Cemele) olan Mustafa Avcı, aynı zamanda son dönemlerini Neşet Ertaş ile geçirmiş manevi oğlu olarak tanınıyor. Perakende sektöründe birçok markanın yaratılmasında öncü olan ve kendisinin yaratmış olduğu markalar ile yurtiçi ve yurtdışında Alış Veriş Merkezleri’nde yatırım yaparak franchise sisteminde bayi ağı oluşumunu sağlayan Mustafa Avcı, İYİ Parti Ankara Çankaya Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda İş Dünyası Komisyon Başkanlığı görevinde bulundu.

Comments

comments

Bu haber 12777 kez okundu.
Genel - 15:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.