İYİ PARTİ ADAYLARI BUGÜN UZUN ÇARŞI VE 1. YENİ ÇARŞI ESNAFIYLA KUCAKLAŞTI

Seçim çalışmaları kapsamında halkla iç içe olan İyi Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu Parti yöneticileri ile beraber Şehri karış karış dolaşmaya devam ediyorlar. Her gün bir kaç köy ziyaretinden sonra şehir içerisinde ziyaretlerde bulunan İYİ Parti teşkilatı bugün Uzun çarşı ve 1. yeni çarşı esnafıyla kucaklaştı. İftarda yetim çocuklarla buluşan […]
Genel - 1 Haziran 2018 02:00 A A

Seçim çalışmaları kapsamında halkla iç içe olan İyi Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu Parti yöneticileri ile beraber Şehri karış karış dolaşmaya devam ediyorlar.

Her gün bir kaç köy ziyaretinden sonra şehir içerisinde ziyaretlerde bulunan İYİ Parti teşkilatı bugün Uzun çarşı ve 1. yeni çarşı esnafıyla kucaklaştı.

İftarda yetim çocuklarla buluşan 27. dönem Milletvekili adayı Mustafa Hakan Ünser, Yaptığı açıklamada “Geç saatlere kadar ev toplantılarında vatandaşlarımızla hem hal olmaya çalışıyoruz, onların muhabbet kokulu çaylarını yudumlarken Kırşehirin İYİ olması için yeniden enerji doluyoruz” dedi.

 

 

 

 

Sahur Proğramını her gün bir öğrenci sofrasında  yapmaya çalıştıklarını belirten Ünser,” Umudumuz olan gençlerimizi çok önemsiyoruz, onların sorunları kadar hayalleri ve projeleri var, bunları konuşarak geleceğe ışık tutmak isityoruz” ifadelerini kullandı

Comments

comments

Bu haber 10128 kez okundu.
Genel - 02:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.