İYİ PARTİ ADAYLARI TANITILDI

 İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığınca tertip edilen iftar yemeğinde milletvekili adayları partililere hitap etti. Bir düğün salonunda düzenlenen iftar yemekli toplantıda Kırşehir 1. sıra milletvekili adayı Hakan Ünser ile 2. sıra adayı Asaf Kayaoğlu tanıtıldı. CHP, Saadet partisi ve Demokrat parti Yöneticilerininde iştirak ettiği toplantıda konuşma yapan İl başkanı Müfit Göçen , Milletvekili adayı Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu […]
Genel - 24 Mayıs 2018 13:29 A A

 İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığınca tertip edilen iftar yemeğinde milletvekili adayları partililere hitap etti.

Bir düğün salonunda düzenlenen iftar yemekli toplantıda Kırşehir 1. sıra milletvekili adayı Hakan Ünser ile 2. sıra adayı Asaf Kayaoğlu tanıtıldı.

CHP, Saadet partisi ve Demokrat parti Yöneticilerininde iştirak ettiği toplantıda konuşma yapan İl başkanı Müfit Göçen , Milletvekili adayı Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu davetlilere teşriflerinden dolayı teşekkür ettiler.

İl Başkanı Müfit Göçen, toplantıda yaptığı konuşmada, cumhurbaşkanı adayları Meral Akşener’in kazanacağını iddia ederek, Meclis’te de milletvekillerinin büyük kısmını alacaklarını savundu.

Kırşehir‘in sorunlarını giderecek projeler hazırladıklarını ifade eden Göçen, başarılı bir sonuç almayı hedeflediklerini kaydetti.

Milletvekili adayı Hakan Ünser de Kırşehir‘in Türk siyasetinde uzun zamandır varlığını hissettiremediğini, bunun en büyük sebebininse kendine layık etkili siyasetçiler çıkaramaması olduğunu ileri sürdü.

Aday Asaf Kayaoğlu da Kırşehir‘in çok önemli sorunları ve eksiklikleri olduğunu, yapacakları çalışmalarla bunların çözüme kavuşacağını ve milletvekili seçimlerinden başarıyla çıkacaklarını dile getirdi.

 

Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililerin katıldığı iftar yemekli toplantı Hakan Ünser’in Mustafa Kemal Atatürk’ün 1. mecliste ettiği yemini salonla birlikte etmesiyle son buldu.

 

Comments

comments

Bu haber 6480 kez okundu.
Genel - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.