İYİ PARTİ AĞIZ TATLANDIRDI

Mübarek Kadir gecesini meydanda Kırşehirlilere lokma tatlısı ikram ederek değerlendiren İYİ Parti Kırşehir teşkilatı ve Milletvekili adayları Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu, meydanda toplanan kalabalıkla saatlerce sohbet etti. İlgiden memnun kalındığı bildirilen etkinlik için bir açıklama yapan Milletvekili adayı Hakan Ünser “Tatlı Yiyelim İYİ Konuşalım” diyerek şöyle devam etti ; “Bu mübarek gecenin bereketinden nasiplenmek […]
Genel - 11 Haziran 2018 13:18 A A

Mübarek Kadir gecesini meydanda Kırşehirlilere lokma tatlısı ikram ederek değerlendiren İYİ Parti Kırşehir teşkilatı ve Milletvekili adayları Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu, meydanda toplanan kalabalıkla saatlerce sohbet etti.

İlgiden memnun kalındığı bildirilen etkinlik için bir açıklama yapan Milletvekili adayı Hakan Ünser “Tatlı Yiyelim İYİ Konuşalım” diyerek şöyle devam etti ;

Bu mübarek gecenin bereketinden nasiplenmek umuduyla Kadir Gecemiz mübarek olsun. Ramazan boyunca bereketli, huzurlu ve huşu dolu bir kalple bayrama gidelim. Lokma dökme etkinliğimize gelen herkese teşekkür ediyorum, yüce Allah nice Ramazanlara eriştirsin inşallah.”

İyi parti Milletvekili adayları Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu İş Bankası ile Kale eteği arasındaki vatandaşları gezerek tatlı ikramında bulundu.

Farklı siyasi görüşe sahip kalabalık Üniversite öğrencisi grubunun size sorularımız var diyerek Milletvekili adaylarına sorularını iletmesi üzerine 3 saat süren görüşmelerde Milletvekili adayları ve öğrenciler kucaklaşarak alandan ayrıldılar.

Comments

comments

Bu haber 7765 kez okundu.
Genel - 13:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.