İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER KIRŞEHİR’E GELİYOR

İyi parti İl başkanlığından yazpılan yazılı açıklamayla Genel Başkan Meral Akşener’in Kırşehir’e geliş tarihi ve proğramı bildirildi. Yapılan açıklamada, İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI Sayın Meral AKŞENER KIRŞEHİR’DE İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi 27.12.2017 Çarşamba günü Kırşehir İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı hizmet binamızın açılışını yapmak üzere şehrimize teşrif edeceklerdir. Genel Başkanımız […]
Genel - 25 Aralık 2017 21:41 A A

İyi parti İl başkanlığından yazpılan yazılı açıklamayla Genel Başkan Meral Akşener’in Kırşehir’e geliş tarihi ve proğramı bildirildi.

Yapılan açıklamada,

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI Sayın Meral AKŞENER KIRŞEHİR’DE
İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi 27.12.2017 Çarşamba günü Kırşehir İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı hizmet binamızın açılışını yapmak üzere şehrimize teşrif edeceklerdir.
Genel Başkanımız saat 14’te parti binamız önünde halka hitap edecek, daha sonra parti binamızın açılışını yapıp, başkanlığımızda partililerimizle sohbet edecektir.
Sonrasında esnaf ziyaretinde bulunacak ve her yerde yaptığı gibi gerçek anketi ve halkın gerçek sorunlarını bizzat kendilerinden dinleyecektir.
Bütün hemşerilerimiz davetlidir.
Müfit GÖÇEN
İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI

denildi

Comments

comments

Bu haber 5035 kez okundu.
Genel - 21:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.