İYİ PARTİ HEYETİ İTTİFAK PARTİLERİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti, İl ve ilçe başkanı, Milletvekili adayları Mustafa Hakan Ünser ile Asaf Kayaoğlu, yönetim kurulu ve  partililerden oluşan heyet ile Demokrat Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisini ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler. Ziyaretlere Demokrat Parti ile Başlayan Heyet, Demokrat Parti il başkanı Akif Aközbek ile yapılan görüşmede ittifak’ın ilerleyişi ve gelinen seviye hakkında  karşılıklı memnuniyet  […]
Genel - 29 Mayıs 2018 18:43 A A

İYİ Parti, İl ve ilçe başkanı, Milletvekili adayları Mustafa Hakan Ünser ile Asaf Kayaoğlu, yönetim kurulu ve  partililerden oluşan heyet ile Demokrat Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisini ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

Ziyaretlere Demokrat Parti ile Başlayan Heyet, Demokrat Parti il başkanı Akif Aközbek ile yapılan görüşmede ittifak’ın ilerleyişi ve gelinen seviye hakkında  karşılıklı memnuniyet  dile getirildi.

Cumhuriyet Halk Partisine yapılan ziyarette karşılama konuşmasını yapan CHP il başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, “Bir süreç başladı, inşallah hep beraber bu süreçten başarıyla beraberce çıkacağız” dedi.

İYİ Parti il başkanı Müfit Göçen, CHP’nin vermiş olduğu Milletvekili desteğine değinerek “Her zaman söylüyorum ve söylemekten büyük keyf alıyorum,demokratik yaklaşım gördük, tekrar tekrar CHP ye teşekkür ediyoruz “dedi.

Omuz omuza mücadele ediyoruz, demokrasiye engel olmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz diyen İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili adayı Hakan Ünser, Referandum sürecinde 15 ilde hayır için konferanslar verdiği süreçte başlayan Chp’nin desteğinin farkında olduklarını ve bu sürecin yeni başlamadığını belirterek ittifakın parçaları olarak önce komşuluk ve arkadaşlık hukukunun değerini bilerek devam edeceğini belirtti.

Seçimler gelip geçici ama arkadaşlık komşuluk kalıcı diyen Ünser, Müttefikliğin gereğini yapacaklarını ifade etti.

İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili adayı Asaf Kayaoğlu, cenazemiz bir düğünümüz bir, ayrıştırma siyasetinden uzak durarak dayanışmaya devam edeceğiz dedi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından Saadet partisine geçen Heyet yolda halk ile kısa süreli sohbet ettiler.

 

Saadet Partisi il başkanı Ali Köksal’ın  karşıladığı heyet Saadet Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Temel Karamollaoğlu’nun aday olmasını arzu ettiklerini demokrasinin gereği olarak destek verdiklerini belirttiler.

Milletvekili adayı Hakan Ünser sandık güvenliği eğitimlerinin partileri tarafından verildiğini belirterek, bilgi paylaşımı ve eğitim  noktasında destek olabileceklerini belitti.

İYi Parti heyeti kalabalık parti grubuyla Cumhuriyet Halk Partisinin iftar davetine iştirak ettiler.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 9986 kez okundu.
Genel - 18:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.