İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

İYİ parti Kırşehir il başkanı Müfit Göçen basın toplantısı düzenledi. Cumhuriyet ve değerlerinin vurgusunu yapan Göçen, toplumun bütün kesimlerini kucakladıklarını, ayrım yapmadan, sekiz ışıklı güneşin altında toplanacaklarını bildirdi. İl yönetiminin kendisine verilir verilmez çalışmalara başladıklarını,il yönetim kurulunun haftaya şekillenmeye başlayacağını, yoğun ve beklenenin çok üstünde bir teveccühle karşılaştıklarını söyledi. İl binası arayışlarının sürdüğünü, oluşturacakları kadro […]
Genel - 9 Kasım 2017 11:29 A A

İYİ parti Kırşehir il başkanı Müfit Göçen basın toplantısı düzenledi.

Cumhuriyet ve değerlerinin vurgusunu yapan Göçen, toplumun bütün kesimlerini kucakladıklarını, ayrım yapmadan, sekiz ışıklı güneşin altında toplanacaklarını bildirdi.

İl yönetiminin kendisine verilir verilmez çalışmalara başladıklarını,il yönetim kurulunun haftaya şekillenmeye başlayacağını, yoğun ve beklenenin çok üstünde bir teveccühle karşılaştıklarını söyledi. İl binası arayışlarının sürdüğünü, oluşturacakları kadro ile tüccar siyasete müsaade etmeden tek başına iktidara talip olduklarını söyledi.

2009 yılında 4 sene ticaret ve sanayi odası başkanlığı görevini yapan, TOBB üst kurul delegeliği yapan, Anavatan partisinde  merkez ilçe ve il başkanlıkları yapan, Amatör spor kurullarında ve yönetiminde görev alan Müfit Göçen halen Atatürkçü Düşünce Derneği ve Türk Ocağı üyesi

AÇIKLAMANIN TAM METNİ :

Sevgili Kırşehirliler – Değerli Basın Mensupları;
Sekiz ışıklı güneş logosu ile İYİ PARTİ siyaset sahnesinde yer aldı.
Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi.
Emrettiler ben de İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı oldum. Bu can bu tende olduğu müddetçe bende genel başkanımızın – partimizin- Kırşehirliler ‘in emrinde olmaktan onur duyacağımı belirtmek isterim.
Sizleri hürmetle-saygıyla selamlıyorum.
Hoş geldiniz. Şerefler verdiniz.
Atatürkçü Düşünce Derneği ve Türk Ocağı üyesiyim.
Bu vesileyle Cumhuriyetimizi kuran ve bu yönetim biçimini Türk Milletine armağan eden büyük deha Atatürk’ü rahmetle-minnetle anıyorum.
Ben Müfit Göçen olarak sağcısını-solcusunu-muhafazakârını-her kesimi ama her kesimi kucaklayacak kocaman bir yüreğe sahibim.
Rejimle problemi olmayan-ülkemizin bölünmez bütünlüğüne uzanan elin ve dilin karşısında sağlam duran herkesin sekiz ışıklı güneşin altında şerefle yeri vardır.
Sekiz ışıklı güneşin ışıkları sadece partililerimizi aydınlatmayacak, her kesimi aydınlatacaktır. Ampuller sönecektir.
Ürünü para etmeyen çiftçilerimize-kapanan fabrikalarının bakkallarının yasını tutan insanlarımıza- fedakâr öğretmenlerimize-üzerine toz kondurmayacağımız askerlerimize-polislerimize- umutları kırılmış işsizlerimize-yaşlılarımıza, geleceğinden endişe eden öğrencilerimize ve velilere, siftahsız dükkân kapatan esnafımıza kısacası Türkiye’mize hizmeti ibadet sayan bir anlayışla yürüyeceğiz.
Bu yolda yürürken siyasette ahlakı baş tacı yapmış pırıl pırıl insanlarla yürüyeceğiz. İyi Parti’de il başkanı- ilçe başkanı olmayı- yönetici olmayı–üye olmayı onur saymaktayız. Tüccar siyasete asla müsaade etmeyeceğiz.
Türk İslam Birliği üzerinde taviz vermeyeceğiz.
İyi Parti İl Başkanlığı görevinin bana resmen verilmesiyle il binası ve ilçe teşkilatlarını kurmak için ön çalışmalara başladım. Önümüzdeki hafta netleşmeye başlayacağını umuyorum.
Hedefimiz tekdir.
HALKI ZENGİN-ÜLKESİ GÜÇLÜ-DEVLETİ SAYGIN bir Türkiye için Allah’ın yardımıyla TEK BAŞINA İKTİDAR olacağız. Türkiye’mize hayırlar getirsin.
Saygılarımla
Müfit GÖÇEN
İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI

Comments

comments

Bu haber 8376 kez okundu.
Genel - 11:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.