İYİ Parti İl Başkanlığının Yoğun Günü

İYİ Parti İl Başkanlığında Asaf Kayaoğlu Coşkusu İYİ Parti Kırşehir Milletvekili aday adaylığı açıklamasını kalabalık bir parti grubuyla gerçekleştiren Asaf Kayaoğlu İl başkanı Müfit Göçen, Merkez ilçe başkanı Nuri Araz ve gençlik kolları başkanı Çağatay Dağıstan ile beraber açıklamada adaylığı konusunda bulundu. Kalabalığın Parti binasına sığmadığı açıklama toplantısında yapılan konuşmalarda sırasıyla İl başkanı Müfit Göçen […]
Genel - 3 Mayıs 2018 19:19 A A

İYİ Parti İl Başkanlığında Asaf Kayaoğlu Coşkusu

İYİ Parti Kırşehir Milletvekili aday adaylığı açıklamasını kalabalık bir parti grubuyla gerçekleştiren Asaf Kayaoğlu İl başkanı Müfit Göçen, Merkez ilçe başkanı Nuri Araz ve gençlik kolları başkanı Çağatay Dağıstan ile beraber açıklamada adaylığı konusunda bulundu.

Kalabalığın Parti binasına sığmadığı açıklama toplantısında yapılan konuşmalarda sırasıyla İl başkanı Müfit Göçen ;

Yeni bir ışık olarak doğan bir partiyiz

Bütün partililere teşekkür ederek başladığı konuşmasında ülkenin demokrasi adalet hukuk eşitli ve barışın katledildiğini belirterek, ilimizde bunun yansımalarını görüldüğünü, seçimlerde yapılan vaatlerin şekil değiştirilerek milletin önüne sunulduğunu belitti.

Hava alanı, yol gibi vaatlerin tekrar gündeme geldiğini belirten Göçen, gelişmek isteyen Kırşehirin belirli noktaların güzelleşmesiyle kaldığını söyledi, Çiçeklerin güzellik kattığını bunu takdir ettiklerini fakat insanların tekrar Kırşehir’e dönmeleri yeterli olmadığını belirtti. Öğrencilerin mezun olduğu okulun bulunduğu şehirde kalıken Ahi Evran üniversitesinden mezun olanların Kırşehirde kalmadığını söyledi. Binaların yıkılıp tekrar yapıldığını ilave ederek ihtiyaç olan binaların istihdam oluşturmadığı söyledi.

Şeker fabrikasının kime ve niye satıldığını millet merak ediyor, Akp ve etrafından ses çıkmadığını söyleyerek arkadaş İyimi yaptınız, iyi yaptıysanız izah edin destekleyelim,  kötü yapıldıysa gelin beraber konuşalım engel olalım, yine ses yok dedi. Sesde çıkmayacak çünkü belli makamlarda oturmak istiyorlar Kırşehir’in menfeatini düşünmüyorlar dedi.

Yeni bir ışık olarak doğan bir partiyiz, Ülkedeki zorluklar için kurulan bir partiyiz, hiç bir siyasi partinin devamı değiliz, bizler hepimiz her siyasi görüşten insanların bu bayrağa hayran ve canını vermeye hazır insanlardan oluşan bir partiyiz.  Kırşehirden adaylarımızı açıklamıya başladık, Asaf Kayaoğlu arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz, bizimle omuz omuza verdi bunun için kendisine müteşekkirim dedi. Biz kendisiyle yıllardır çalıştık en ufak kırıcı bir hareketimiz olmadı,  Memleketim için hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Kırşehir’de tarihi bir gün yaşanıyor

Kısa bir açıklamada bulunan merkez ilçe başkanı Nuri Araz ise, Kırşehir’de tarihi bir gün yaşandığını ilk defa seçime giren partinin iktidar yürüdüğünün işareti olduğu belirterek, hedefe bir yürüyen insanlara teşekkür ederek, Asaf Kayaoğlu arkadaşımıza teşekkür ediyorum dedi.

Ülkenin bütün sistemlerini çökertmiş bir iktidara karşı tek yumruk olan insanların topluluğunda Asaf Kardeşimiz en zorlusunu seçerekelini taşın altına koymuştur dedi. Asaf kardeşime tekrar başarılar diliyorum diyerek destek veren herkese teşekkür etti.

İYİKİ VARSINIZ

İYİ partinin ilk resmi aday adayı Asaf Kayaoğlu konuşmasına kendsini yalnız bırakmayanlara İYİKİ VARSINIZ diyerek teşekkür etti.

Şeker fabrikasının akabinde şeker satılmasın talimatı verildiğini ve stoklandığını belirterek bu şekerler kime gidecek dedi.

Kırşehir olarak 280 milyon ihale edilerek cezaevi yatırımı alındığı bu ihalenin dogrudan temin usuluyla ihale kanununa aykırı olarak verilmiştir. Türkiye genelinde bu şekilde usulsüz verilen ihale miktarı 46 milyar dolar dedi. Buna hiç bbir muhalefet itiraz etmedi.

Yargı kanun hepsi kendisi olan iktidara muhalefet edende yok, çünkü bu zaman kadar iktidara yürüyen bir muhalefet çıkmadı.  İYİ partinin kurulmaması için elinden gelen herşeyi yapan iktidar seçime girilmemesi için mücadele ettiler ama 24 haziran akşamı partimiz dur diyecek.

Bu devletin bakanı çıkıp atanamayan öğretmen ilgi çekmek için intihar etti diyor, bunu içimize sindiremiyoruz.

Biz iktidara talibiz, bu yolda bize verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum dedi.

Gençlik kolları başkanı Dağıstan ; 3 mayıs Türkçülük bayramını kutlayarak, Asaf Kayaoğlu beyin aday adaylığı hayırlı oldun dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 11714 kez okundu.
Genel - 19:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.