İYİ PARTİ SEÇİM İRTİBAT BÜROSUNU AÇTI

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için İyi Parti 27. Dönem Kırşehir Milletvekili aday adayı olan ve listelerin açıklanmasıyla adaylık listesine adını yazdıran  27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser ve  Asaf Kayaoğlu seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. İyi Parti 27. Dönem Milletvekili Adaylarının seçim bürosu açılışına katılan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, CHP Eski İl Başkanı Yılmaz Zengin, CHP Milletvekili Adayları 1. Sıra […]
Genel - 29 Mayıs 2018 13:03 A A

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için İyi Parti 27. Dönem Kırşehir Milletvekili aday adayı olan ve listelerin açıklanmasıyla adaylık listesine adını yazdıran  27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser ve  Asaf Kayaoğlu seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

İyi Parti 27. Dönem Milletvekili Adaylarının seçim bürosu açılışına katılan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, CHP Eski İl Başkanı Yılmaz Zengin, CHP Milletvekili Adayları 1. Sıra 27. Dönem Milletvekili adayı Metin İlhan, 2. Sıra Milletvekili adayı Çağdaş Gökalp katıldı. Seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren partililer bir araya gelerek sohbet etti. İki Parti adaylarınyan yana gelerek keyifli sohbet eşliğinde bir arada bulunarak birlik beraberlik mesajı verdi.

İyi Parti 27. Dönem Milletvekillerinin seçim bürosu açılışında konuşma gerçekleştiren İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, “Bizim Asıl Konuşma Görüntüde var. Türkiye’de artık bir şeyler değişiyor. Türkiye’de hepimizin arzu ettiği demokrasi yerleşiyor” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanına, Adaylarına ve Temsilcilerine teşekkür eden Göçen, “Bu demokrasi için omuz omuza veren hemşerilerimiz bir araya geliyor. Tüm vatandaşlarımızı, hemşerilerimizi desteğe bekliyoruz. Partililerime, adaylarıma ve Cumhuriyet Halk Partisinden gelen konuklarımıza teşekkür ediyorum”

Seçim Bürosu açılışı sırasında Kırşehir halkını Herkesi yalnızların, iyilerin kapısından içeriye davet ediyorum diyerek seslenen 27. Dönem  Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser, “Biz bu yola Adaletsizliğe, Haksızlığa, Yolsuzluğa, Denetimsizliğe ve Tek Adamlığa karşı olarak çıktık. Bu kapı, bu mücadele için yeni bir kapıdır. Bu kapı gariplerin yalnızların ve iyilerin kapılarıdır. Herkesi yalnızların, iyilerin kapısından içeriye davet ediyorum”.

Seçim Bürosu açılışında Kırşehir halkına seslenerek Büroya kendilerini destekleyen herkesi beklediklerini söyleyen 27. Dönem  Milletvekili Adayı Asaf Kayaoğlu, “Seçim büromuzu bugünden itibaren açıyoruz. Sahura kadar da açık olacak. Destekleyen tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz. Tüm vatandaşlarımıza kapımız her zaman açık. Türkiye İyi Olacak Kırşehir İyi Olacak”

Comments

comments

Bu haber 8671 kez okundu.
Genel - 13:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.