İYİ PARTİ’DEN HASTANE ZİYARETİ

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden iyi parti İl teşkilatı ve 27. dönem milletvekili adayları Mustafa Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu, Sağlık çalışanlarının ve yatan hastaların ziyaretinde bulundu. Güler yüzle karşılanan İyi Parti heyeti, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Hastanesi servislerinde tedavi gören hastaların ihtiyaçları olup olmadığını sorarak sohbet gerçekleştirildi. sağlık çalışanlarının sorunlarını yerinde dinleme fırsatı […]
Genel - 29 Mayıs 2018 13:27 A A

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden iyi parti İl teşkilatı ve 27. dönem milletvekili adayları Mustafa Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu, Sağlık çalışanlarının ve yatan hastaların ziyaretinde bulundu.

Güler yüzle karşılanan İyi Parti heyeti, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Hastanesi servislerinde tedavi gören hastaların ihtiyaçları olup olmadığını sorarak sohbet gerçekleştirildi.

sağlık çalışanlarının sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulduklarını belirten Milletvekili adayı Hakan Ünser, “zor şartlarda hizmet veren sağlık camiasının emekleri ödenmez, canımızı emanet ettiğimiz hekimler ve sağlık çalışanlarının derdiyle hem hal olmaya geldik, bütün sorunlarını yakınen biliyor ve takip ediyoruz, her şey İYİ olacak, İYİ parti iktidarında sağlık çalışanlarının yüzü gülecek” ifadelerini kullandı.

 

 

Comments

comments

Bu haber 9477 kez okundu.
Genel - 13:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.