İYİLİK BÜYÜSÜN ZİYARETİ

İyilik der Kırşehir il temsilciliği, Vali Akın’a ziyarette bulunarak çalışmaları hakkında bilgi verdi. İyilik der Kırşehir il temsilcisi Sevgi Meydan ve Dernek gönüllüleri tarafından gerçekleşen ziyarette, İyilik Der’in Kırşehir’de, Ülke genelinde ve Yurt dışında yaptığı çalışmalar Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a sunuldu. Özellikle yetim çocuklar üzerinde yoğun çalışmalar yürüten İyilik der’in yaşlılar,sığınmacılar ve yardıma muhtaç ailelere […]
Genel - 23 Şubat 2019 13:20 A A

İyilik der Kırşehir il temsilciliği, Vali Akın’a ziyarette bulunarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İyilik der Kırşehir il temsilcisi Sevgi Meydan ve Dernek gönüllüleri tarafından gerçekleşen ziyarette, İyilik Der’in Kırşehir’de, Ülke genelinde ve Yurt dışında yaptığı çalışmalar Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a sunuldu.

Özellikle yetim çocuklar üzerinde yoğun çalışmalar yürüten İyilik der’in yaşlılar,sığınmacılar ve yardıma muhtaç ailelere ulaşmaktaki hızını anlatan Temsilci Sevgi Meydan,  Desteklerinin artarak devam etmesi için gayret edeceklerini söyledi.

#İYİLİKDER Haydi Kırşehirliler "İnsanlık Uğruna"Harekete GeçinOnların Bize,Bizimde Size İhtiyacımız Var

Kirsehir Iyilikder paylaştı: 22 Şubat 2019 Cuma

Devletin kurum ve vakıfları ile ulaşmaya çalıştığı ailelere verilen destekten memnuniyetini dile getiren Vali Akın, Kırşehir genelindeki yardımsever insanların ve derneklerin özverili çalışmalarının kendilerini sevindirdiklerini dile getirdi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 6204 kez okundu.
Genel - 13:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.