JANDARMA HER ZAMAN HER YERDE

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığınca “Türkiye’de Güvenli Trafik  (8)” uygulaması gerçekleştirildi. Kentte kazaların önlenmesi, ulaşımın kesintisiz ve güvenli bir şekilde yapılması, alkol kullanımına bağlı meydana gelen kazaların en aza indirilmesi amacıyla 3 farklı noktada uygulama yapıldı. İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk alanındaki 3 noktada polis ekipleriyle birlikte, 3 noktada ise sadece jandarma ekiplerince yapılan uygulamaya narkotik köpekler […]
Genel - 14 Ekim 2018 12:34 A A

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığınca “Türkiye’de Güvenli Trafik  (8)” uygulaması gerçekleştirildi.

Kentte kazaların önlenmesi, ulaşımın kesintisiz ve güvenli bir şekilde yapılması, alkol kullanımına bağlı meydana gelen kazaların en aza indirilmesi amacıyla 3 farklı noktada uygulama yapıldı.

İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk alanındaki 3 noktada polis ekipleriyle birlikte, 3 noktada ise sadece jandarma ekiplerince yapılan uygulamaya narkotik köpekler ve drone  eşlik etti.

Öte yandan durdurdukları aracın şoför ile yolcularına şeker ve kolonya ikram eden ekipler, vatandaşların beğenisini kazandı.

 

Vatandaşların güvenliği için gece gündüz mesai harcayan Kırşehir il jandarma trafik timlerince 245 araç kontrol edildi 13 araca 2425 tl idari para cezası uygulandı.4 araç trafikten men edildi.

Comments

comments

Bu haber 10475 kez okundu.
Genel - 12:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.