KAHRAMAN KARDEŞ CEVVAL POLİS

Kahraman kardeşin ablasına yapılan durumu kabullenmeyerek akıllı ve hızlı bir şekilde görüntü bulma yoluna giden, Emniyetle koordineli şekilde yardımcı olarak sapığın yakalanmasını sağladı. Polis ekipleri başlattığı çalışmalar sonucu, 3 kadını taciz eden M.G.’ye ulaştı. Verilen ifadeler sonrasında Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda tacizci olduğu ileri sürülen M.G. yakalanarak gözaltına alındı. M.G., tacize uğrayan […]
Genel - 22 Eylül 2017 21:04 A A

Kahraman kardeşin ablasına yapılan durumu kabullenmeyerek akıllı ve hızlı bir şekilde görüntü bulma yoluna giden, Emniyetle koordineli şekilde yardımcı olarak sapığın yakalanmasını sağladı.

Polis ekipleri başlattığı çalışmalar sonucu, 3 kadını taciz eden M.G.’ye ulaştı. Verilen ifadeler sonrasında Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda tacizci olduğu ileri sürülen M.G. yakalanarak gözaltına alındı. M.G., tacize uğrayan kadınlar tarafından da teşhis edildi.

Apartman girişlerinde kadınları taciz ettiği belirtilen M.G., Emniyette alınan ifadesinin ardından çıkarıldığı adli birimlerce tutuklanarak E-Tipi cezaevine gönderildi.

Comments

comments

Bu haber 7707 kez okundu.
Genel - 21:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.