Kahraman Şehidimizin Kardeşi Kırşehir’de

İzmir Adliyesi önünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olma pahasına büyük bir saldırıyı önleyen Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin, Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve il protokolünü ziyaret etti. Kırşehir Valisi  İbrahim Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’i rahmetle andıklarını, gelecek nesillere de yaptığı kahramanlıkların anlatılacağını söyledi. Kahraman Polis Memuru Fethi […]
Genel - 21 Temmuz 2018 04:49 A A

İzmir Adliyesi önünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olma pahasına büyük bir saldırıyı önleyen Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin, Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve il protokolünü ziyaret etti.

Kırşehir Valisi  İbrahim Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’i rahmetle andıklarını, gelecek nesillere de yaptığı kahramanlıkların anlatılacağını söyledi.

Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin’i Kırşehir’de görmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali Akın, sözlerini şöyle sürdürdü:

İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelerek eylem yapmak isteyen teröristlerle mermisi bitinceye kadar mücadele ederek büyük bir katliamı önleyen Polis Memuru Fethi Sekin’i bir kere daha rahmetle anıyoruz. Bir müdürümüzün misafiri olarak ilimizde bulunan öğretmen Vedat Sekin’e gösterdiği nezaketten dolayı teşekkür ediyorum.”

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin’in ziyaretinde Vali  Akın’ın yanı sıra Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve bazı protokol üyeleri yer aldı.

Comments

comments

Bu haber 8480 kez okundu.
Genel - 04:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.