KALP AMELİYATI OLMAK İÇİN KIRŞEHİR’İ TERCİH ETTİ

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi 18. Ameliyatını da başarıyla gerçekleştirdi. Bir çok hastanenin yapmaya cesaret edemeyeceği durumda olan hastanelerin ve hastanemizin Açık Kalp ameliyatı konusunda yetkinliğini, alt yapı, hekim ve yoğun bakımın methiyelerini duyan hastalar Kırşehir’i tercih etmeye başladılar.   Bu ameliyatlardan bir tanesi de  günde 4 defa diyaliz […]
Genel - 22 Şubat 2018 17:47 A A

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi 18. Ameliyatını da başarıyla gerçekleştirdi.

Bir çok hastanenin yapmaya cesaret edemeyeceği durumda olan hastanelerin ve hastanemizin Açık Kalp ameliyatı konusunda yetkinliğini, alt yapı, hekim ve yoğun bakımın methiyelerini duyan hastalar Kırşehir’i tercih etmeye başladılar.

 

Bu ameliyatlardan bir tanesi de  günde 4 defa diyaliz olmak zorunda olan böbrek yetmezliğiyle beraber Kayserideki kendi doktorunun 3 ay ömrün kalmış dediği TURGUT ACER.

Turgut Acer bir hafta önce ameliyat olmuş ve şu anda sıfır sorunla KIRŞEHİR AKTÜEL’e açıklamalarda bulunarak,  neden Kırşehir’i tercih ettiğini açıkladı.

Kendi oğlun kızın bile bu kadar iyi davranamaz dediği yoğum bakım çalışanlarına teşekkür eden Turgut Acer, Kayseri de ve Nevşehir de muayene oluyordum, doktorlarım ordaydı, Kırşehir’e çok iyi bir doktor geldiğini duydum, kendimi canımı kendisine emanet ettim şimdi çok rahat ve sağlıklıyım, özellikle burada yaşayanlar Ankara, Kayseri gezmesin Kırşehir Kalp ameliyatı olunabilecek en iyi yer dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 9341 kez okundu.
Genel - 17:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.