KAMAN BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Kaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce 25 Aralık Caddesi üzerine yapılan kavşak trafiği rahatlattı.     31 Mart Seçimleri ardından Kaman İlçesi Fen İşleri Müdürlüğü 25 Aralık Caddesi üzerinde yaptığı çalışma ile trafik sorununa çözüm buldu. İlçe genelinde peyzaj ve yol çalışmaları yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Necati Çolak, “ İlçemizin trafik sorununu çözmek için Fen İşleri […]
Genel - 11 Haziran 2019 18:09 A A

Kaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce 25 Aralık Caddesi üzerine yapılan kavşak trafiği rahatlattı.

 

 

31 Mart Seçimleri ardından Kaman İlçesi Fen İşleri Müdürlüğü 25 Aralık Caddesi üzerinde yaptığı çalışma ile trafik sorununa çözüm buldu.

İlçe genelinde peyzaj ve yol çalışmaları yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Necati Çolak, “ İlçemizin trafik sorununu çözmek için Fen İşleri Müdürlüğü ile çalışmalarımıza başladık. 25 Aralık Caddesi girişi ve  Carrefursa önünde bulunan bir tarafı 25 Aralık Caddesine bir tarafı da hastane yolu diye tabir edilen 60. Yıl okulu önüne giden yolda meydana gelecek trafik kazalarını önlemek adına bölgeye üçgen kavşak yaptık.” dedi.

İlçe genelinde vatandaşın talebi ve teknik incelemeler sonrası trafik sorununun çözümü adına çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Yapılan teknik çalışmalarla birlikte trafik kazalarını asgari düzeye indirilmesi planlanıyor.

Kaynak Yeşil Kaman Gazetesi

Comments

comments

Bu haber 5790 kez okundu.
Genel - 18:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.