KAMAN DEVLET HASTANESİNDE SONA DOĞRU

İhalesi Nisan 2015 tarihinde yapılan  75 yataklı toplamda 16.000 m² civarında kapalı alana sahip yeni Kaman Devlet Hastanesi binasının inşaatında sona gelindi. Ayrıca şu an hizmet vermekte olan bina içerisin de  teknolojik yenilikler devam ediyor. Sağlık il müdürlüğü yaptığı açıklamada ; Artık Kaman Devlet Hastanesi Biyokimya Laboratuvarı olarak ileri teknolojilerin kullanıldığı yöntemler ile hastalarımıza ve hekimlerimize […]
Genel - 14 Mart 2018 22:07 A A

İhalesi Nisan 2015 tarihinde yapılan  75 yataklı toplamda 16.000 m² civarında kapalı alana sahip yeni Kaman Devlet Hastanesi binasının inşaatında sona gelindi.

Ayrıca şu an hizmet vermekte olan bina içerisin de  teknolojik yenilikler devam ediyor.

Sağlık il müdürlüğü yaptığı açıklamada ;

Artık Kaman Devlet Hastanesi Biyokimya Laboratuvarı olarak ileri teknolojilerin kullanıldığı yöntemler ile hastalarımıza ve hekimlerimize hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımızda Rutin Biyokimya testleri, Hormon analizleri, basit hematolojik testler, gaita ve idrar analizleri, kan gazı analizleri yapılmaktadır.

Kaman Devlet Hastanemizin cihazları yenilenmeye devam ediyor tek hedefimiz vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmektir, hastanemize yeni alınan bu cihazların devamı gelecektir.

Hormon cihazı gelmeden önce hastalarımız birkaç gün sonuçlarının çıkmasını beklemekteydi. Şimdi aynı gün sonuçlarını alıyorlar. Tabi bu durum hasta memnuniyetinin yanında bizleri de mutlu ediyor ve görevimizi yapmanın huzurunu yaşatıyor.

İnşaatında sona gelinen yeni hastanemize de hazırlık olarak mevcut hastanemizi ilçe insanına yaraşır son teknoloji modern cihazlarla donatma gayretindeyiz. denildi

 

Comments

comments

Bu haber 13418 kez okundu.
Genel - 22:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.