KAMAN HALKI : ERHAN TALU GÜNEŞ DUASINA ÇIKACAK

Son bir kaç gün içerisinde meydana gelen kar yağışları geç gelen bereket olarak değerlendirilirken, Kamanlılar tarafından BEYAZ ÇİLE olarak görülüyor. Ana caddelere çıkan hiç bir yol ve sokakta eritme,tuzlama çalışması yapılmaması Kamanlılar tarafından şiddetle eleştirilirken, Kaman halkı ve esnafı tarafından  ERHAN TALU GÜNEŞ DUASINA ÇIKACAK ÖYLE ERİYECEK BİZİM KARLARIMIZ şeklinde tepkiler dile getirildi. İki yıl […]
Genel - 26 Ocak 2018 19:28 A A

Son bir kaç gün içerisinde meydana gelen kar yağışları geç gelen bereket olarak değerlendirilirken, Kamanlılar tarafından BEYAZ ÇİLE olarak görülüyor.

Ana caddelere çıkan hiç bir yol ve sokakta eritme,tuzlama çalışması yapılmaması Kamanlılar tarafından şiddetle eleştirilirken, Kaman halkı ve esnafı tarafından  ERHAN TALU GÜNEŞ DUASINA ÇIKACAK ÖYLE ERİYECEK BİZİM KARLARIMIZ şeklinde tepkiler dile getirildi.

İki yıl boyunca doğal gaz çalışmaları bahane edilerek yol çalışması yapmayarak eleştiri oklarını üzerine çeken Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Kış günlerini de vatandaşa zehir edeceğe benziyor.

Bazı yüksek mahallelere esaret olarak yansıyan Karla Mücadele ÇALIŞ MA MA SI araçların sağlıklı bir şekilde mahallelere çıkamamasına neden oldu.

Trafik kazalarındaki gözle görülür artışa dikkat çeken Kamanlı vatandaşlar, yolda gidemedikleri gibi kaldırım dada yürüyemediklerini beyan ettiler.

Comments

comments

Bu haber 10041 kez okundu.
Genel - 19:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.