KAMAN TOKİ’DE 6. KATTAN DÜŞTÜ

Kaman TOKİ inşaatında betonun çökmesi sonucu meydana gelen kazada 6.kattan düşen 22 yaşındaki M.A. ağır yaralandı. Düşmesi esnasında üzerine düşen iskelenin de etkisiyle vücudunun bir çok yerinde kırıklar oluşan M.A. Kaman 112 ekipleri tarafından Kaman devlet hastanesi acil servisinde yapılan ilk müdahalenin ardından, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine […]
Genel - 4 Ekim 2017 14:19 A A

Kaman TOKİ inşaatında betonun çökmesi sonucu meydana gelen kazada 6.kattan düşen 22 yaşındaki M.A. ağır yaralandı.

Düşmesi esnasında üzerine düşen iskelenin de etkisiyle vücudunun bir çok yerinde kırıklar oluşan M.A. Kaman 112 ekipleri tarafından Kaman devlet hastanesi acil servisinde yapılan ilk müdahalenin ardından, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yoğun bakımına alınan M.A’nın tedavisine devam ediliyor.

Yaşam mücadelesi veren inşaat işçisinin kıyafetlerinin çöp poşetine koyulup bir kenara bırakılması da yürekleri burktu. İnşaatta beraber çalıştığı arkadaşlarının da acil servis önünde gergin bekleyişi devam ediyor.

Comments

comments

Bu haber 9318 kez okundu.
Genel - 14:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.