KAMAN TSO SEÇİMLERİ 1 NİSAN’DA

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimleri 1 Nisan 2018 Pazar günü Saat 10.00’da Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak. Kaman Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine ortak liste ile birlikte katılan Gazeteci Muzaffer Aktürk ve Müteahhit Özgür Baran, gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili olarak seçim sürecini değerlendirdiler. Esnaf ziyaretlerinde Meslek Komitelerindeki adaylarını da […]
Genel - 30 Mart 2018 23:39 A A

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimleri 1 Nisan 2018 Pazar günü Saat 10.00’da Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak.

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine ortak liste ile birlikte katılan Gazeteci Muzaffer Aktürk ve Müteahhit Özgür Baran, gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili olarak seçim sürecini değerlendirdiler. Esnaf ziyaretlerinde Meslek Komitelerindeki adaylarını da tanıtarak adaylık konusunda destek beklediklerini belirten Aktürk ve Baran, yaptıkları ortak açıklamada, “Zaten dost, arkadaş ve tanış olduğumuz esnaflarımızı ziyaretlerimiz sırasında şahsımız ve ekibimizdeki arkadaşlara gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür ederiz. Çok uzun ve sık ziyaret ederek hiçbir arkadaşımızı işinden alıkoymak istemiyoruz. Kaman için tüm esnaf ve tüccar arkadaşlarımızı ziyaret edip görüşlerimizi aktarmayı ve fikirlerini almaya çalışıyoruz. Kimseye ön yargılı yaklaşmıyoruz, bu bir hizmet yarışıdır. Önemli olan Kaman’ın kazanmasıdır, önemli olan Kaman esnaf ve tüccarının kazanmasıdır. Bilgi, birikim ve tecrübemizle Kaman’ımıza ve esnafımıza katkı sağlamak amacındayız. İlkeli ve dik duruşumuzla odamıza kayıtlı tüm esnaf ve tüccar arkadaşlarımızın oyuna talibiz,” dediler.
Muzaffer Aktürk ise açıklamasında; 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan seçimlerde oy kullanacak oda üyelerinin yetki belgelerini Ticaret ve Sanayi Odasından son güne bırakmadan almalarını da istedi.

Pazar günü yapılacak olan seçimlerde odaya kayıtlı olup seçme ve seçilme hakkına sahip yaklaşık 180 üye oy kullanacak. Kaman TSO’ya kayıtlı 7 Meslek Grubu için 7 ayrı sandık kurulacak ve her bir üye sadece mensup oldukları meslek grubu için oy kullanacak. Seçimlerde her meslek grubu için ayrı ayrı hazırlanacak oy pusulasında 5 asıl ve 5 yedek Meclis Komitesi adayı ile 2 asıl ve 2 yedek Meclis Üyesi adayı ismi yer alacak.
KAYNAK : http://www.kamanakhaber.com/haber/kaman-guncel/ticaret-odasi-secimleri-1-nisanda/1853.html

Comments

comments

Bu haber 6696 kez okundu.
Genel - 23:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.