KAMAN’DA ÇİRKİN SİYASET

Bu sabah yaşanan çirkin girişimde Kaman-Başköy’de asılı olan İyi parti bayraklarıyla beraber bulunan Türk Bayrakları saldırgan R.Ç. tarafından yakıldı. 06 Haziran Çarşamba günü meydana gelen iğrenç olayda Şehit verdiğimiz bugünlerde siyasetin bütün değerler önüne çekilmesi ve fütur tanımaksızın hayasızlaşan insanların yaptığı fevri çıkışlar olarak kalması ve gereken cezanın cürmü işleyene verilmesi toplumdaki pisliklerin temizlenmesi anlamında […]
Genel - 6 Haziran 2018 17:17 A A

Bu sabah yaşanan çirkin girişimde Kaman-Başköy’de asılı olan İyi parti bayraklarıyla beraber bulunan Türk Bayrakları saldırgan R.Ç. tarafından yakıldı.

06 Haziran Çarşamba günü meydana gelen iğrenç olayda Şehit verdiğimiz bugünlerde siyasetin bütün değerler önüne çekilmesi ve fütur tanımaksızın hayasızlaşan insanların yaptığı fevri çıkışlar olarak kalması ve gereken cezanın cürmü işleyene verilmesi toplumdaki pisliklerin temizlenmesi anlamında karşılığını bulacaktır.

Direkte asılı olan siyasi partinin temsiliyetine duyduğu husumet ile Şehit kanıyla sulanmış Aziz bayrağımıza yapılan saldırı sonrasında İyi Parti Kaman ilçe başkanı Hasan Hüseyin Karaboğaz Jandarmaya yetkililerine ihbarda bulunup şikayetçi oldu, Jandarma İlçe komutanlığının hızlı ve titiz çalışmasıyla kabahati işleyen R.Ç gözaltına alınarak gerekli tahkikat başlatıldı.

Bayrakların asılı olduğu yerden ucunda bıçak olan sopa ile ipleri kesip, İyİ Parti amblemi olan bayrak ve Türk bayraklarını ateşe veren R.Ç. etrafa küfürler ederek, saldırgan tavırlar sergilediği belirtildi.

İyi Parti Kaman ilçe başkanı Hasan Hüseyin Karaboğaz’ın konuya ilişin verdiği ifade ;

 

Comments

comments

Bu haber 9272 kez okundu.
Genel - 17:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.