KAMAN’IN İYİLİK MELEKLERİ

Kaman Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençleri, “Gençlerin İyilik Ağacı” projesi kapsamında Kaman Devlet Hastanesi Çocuk Servisini ziyaret etti. Hastanede tedavi gören çocuklarla sohbet ederek moral veren gençler, palyaço kıyafeti giyip çocukları eğlendirerek çeşitli hediyeler verdi. Gençlerin ziyaretinin çocukların yüzlerinde gülümseme oluşmasına vesile olduğunu belirten Kaman Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Ersoy, “Hastanemizde tedavi gören çocuklarımız […]
Genel - 29 Mart 2018 12:41 A A

Kaman Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençleri, “Gençlerin İyilik Ağacı” projesi kapsamında Kaman Devlet Hastanesi Çocuk Servisini ziyaret etti.

Hastanede tedavi gören çocuklarla sohbet ederek moral veren gençler, palyaço kıyafeti giyip çocukları eğlendirerek çeşitli hediyeler verdi.

Gençlerin ziyaretinin çocukların yüzlerinde gülümseme oluşmasına vesile olduğunu belirten Kaman Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Ersoy, “Hastanemizde tedavi gören çocuklarımız bu sürpriz karşısında çok mutlu oldular. Çocuklarımızın mutluluğu bizi de mutlu etti. Bu etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Çocukları mutlu etmek için böyle bir projede yer aldığı için mutlu olduğunu dile getiren gönüllü gençlerden Afife Sümeyye Kayıklık ise, her zaman bu tür etkinliklerin içinde yer almaya gayret ettiğini söyledi.

Comments

comments

Bu haber 11508 kez okundu.
Genel - 12:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.