Kaman’ın Yeni Sesi: Yeşil Kaman TV

Kaman’ın bundan sonraki sesi olacak Yeşil Kaman Tv yayın hayatına başladı.
Manşet Haberleri - 19 Kasım 2019 11:56 A A

Kaman’ın bundan sonraki sesi olacak Yeşil Kaman Tv yayın hayatına başladı. Yeşil Kaman Tv ilk günden itibaren yaptığı yayınlarla adını duyurmayı başardı.

Kırşehir’in en önemli ilçelerinden biri olan, tarihi güzellikleri, kaman cevizi gibi özellikleri ile Kırşehir’in adını dünyaya duyuran güzide ilçemiz Kaman’da yeni bir ses, yeni bir soluk ve yeni bir heyecan ile kurulan Yeşil Kaman TV yayın hayatına başladı.
Kaman’ın tek televizyon kanalı olarak yayın hayatına başlayan Yeşil Kaman TV şimdiden büyük beğeni ve takdir kazandı.
Genç yetenekler Vahit ALDI ve Özkan OCAK önderliğinde kurulan Yeşil Kaman TV, yaptığı haberler ile Kaman halkının sesi ve soluğu olurken, bir yanda da düzenledikleri programlar ve projeler ile Kaman ve Kırşehir kültürünü izleyicisi ile buluşturuyor.
Yeşil Kaman TV kurucularından Vahit Aldı yapmış olduğu açıklamasında bu iş için çok çaba sarf ettiklerini belirtti.
Aldı” Kaman Kırşehir’in önemli ilçelerinden bir tanesi. Yeşil Kaman TV ise Kaman halkının artık kendi televizyonudur. Kaman da bir televizyon yayınının olmaması çok büyük bir eksiklikti. Biz çıktığımız bu yolda Kaman halkının sesi, soluğu olmak istedik. Onları ilçemizde olan olaylardan haberdar etmek isterken bir taraftan da yapacağımız programlar ile yeni bir soluk getirmek istiyoruz. Yurt dışında ki, şehir dışında ki vatandaşlarımız bizleri izleyerek bir nebzede olsun hasret gidersin istiyoruz. Çok zorluklar ile bu kanalı kurduk. Zorlu bir süreçten geçtik ama yılmadık. Kaman halkından desteklerini esirgememelerini istiyoruz. Ayrıca bu kanalın Kurulum aşamasında desteklerini esirgemeyen Kaman Belediyesi’ne de teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi

Ayrıca aşağıdaki link üzerinden uygulamayı indirebilir, sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koksalyazilim.yesilkamantvv

www.yesilkamantv.com

Sosyal Medya Hesapları

https://m.facebook.com/yesilkamantv40/?tsid=0.5861627469736876&source=result

https://instagram.com/yesilkamantv?igshid=1ihc4c3c7j4nq

https://mobile.twitter.com/TvKaman

Comments

comments

Bu haber 13644 kez okundu.
Manşet Haberleri - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.