KANSERLE MÜCADELE HİÇ BU KADAR ETKİLİ ANLATILMAMIŞTI

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü, Kanserde farkındalık çalışmalarını vatandaşlara “KAYIP” adlı tiyatro oyunu ile farklı bir bakış açısı geliştirerek sundu. Yavuz Tekin ve ekibinin hazırlayıp sunduğu, Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Serdar Duru ve Sağlık İl Müdürlüğü çalışanı Selda Çelebi’nin de rol aldığı  tiyatro gösterisinde Kanser taramasını erken yaptırmayan bir bayanın hayatını kaybetmesi canlandırıldı ve […]
Manşet Haberleri - 3 Mayıs 2019 19:51 A A

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü, Kanserde farkındalık çalışmalarını vatandaşlara “KAYIP” adlı tiyatro oyunu ile farklı bir bakış açısı geliştirerek sundu.

Yavuz Tekin ve ekibinin hazırlayıp sunduğu, Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Serdar Duru ve Sağlık İl Müdürlüğü çalışanı Selda Çelebi’nin de rol aldığı  tiyatro gösterisinde Kanser taramasını erken yaptırmayan bir bayanın hayatını kaybetmesi canlandırıldı ve çok duygusal anlar yaşandı.

Kanserle mücadele eden ekibe ödüller göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılarından dolayı ödüller verildi.

Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğüyle  iş birliği içerisinde ‘’Hünerli eller kanseri anlatır’’ temalı  resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödüller verildi.

Tiyatro gösterisi Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın  Eşi  Saliha Akın, Vali yardımcıları eşleri, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü,  Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Avcu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Serdar Duru, Kamu Hastaneleri Başkan Yrd. Cuma Köysüren, sağlık personelleri ve halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

 

 

Comments

comments

Bu haber 8451 kez okundu.
Manşet Haberleri - 19:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.