KARDEŞLİK KÖPRÜLERİ KURULUYOR

Ahi Evran Üniversitesi Öğrencileri büyük bir yardım projesine imza atıyor. Üniversite bünyesinde başlatılan valilik izinli yardım kampanyası ile Van’daki Kıyıcak İlköğretim okulu öğrencilerine destek sağlayacaklar. Bu yardım kampanyası ile öğrencilere; kırtasiye, kitap, giyecek, kışlık mont, bot ve oyuncak yardımında bulunacaklar. Yrd. Doç. Dr. Ahmet Salih Şimşek önderliğinde çalışmalara başlayan ve “bizbirİZ” ismini kullanan 9 kişilik […]
Genel - 16 Kasım 2017 11:16 A A

Ahi Evran Üniversitesi Öğrencileri büyük bir yardım projesine imza atıyor. Üniversite bünyesinde başlatılan valilik izinli yardım kampanyası ile Van’daki Kıyıcak İlköğretim okulu öğrencilerine destek sağlayacaklar. Bu yardım kampanyası ile öğrencilere; kırtasiye, kitap, giyecek, kışlık mont, bot ve oyuncak yardımında bulunacaklar.

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Salih Şimşek önderliğinde çalışmalara başlayan ve “bizbirİZ” ismini kullanan 9 kişilik yardımsever grubu Kırşehir’i karış karış gezip yardım topluyor.

Van Kıyıcak İlkokulunda’ki ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım kampanyası hakkında açıklama yapan grup sözcüsü Merve Fatma Baysal “Kırşehir halkının özellikle şehir esnafının müthiş desteğini hissediyoruz, Anadolu’nun tüm yardım severliğini kampanyamıza  yansıtan duyarlı Kırşehir halkına,çevremizdeki ihtiyaç sahiplerine koşmak için ilk adımı attığımız bu kampanya içerisinde bulunan herkese çok teşekkür ediyoruz.Kampanyaya topladığımız destek çalışması Aralık ayına kadar devam edecek,ay içerisinde de Kıyıcaklı kardeşlerimize teslim edilecek” dedi.

Van Kıyıcak İlkokulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım kampanyası düzenleyen 9 kişilik yardımsever grubu 21 Kasım Salı günü İş Bankası önünde yapılacak yardımları toplayacaklar.

İletişim Bilgileri : mail : [email protected] tel : 0553 430 08 92

Comments

comments

Bu haber 5364 kez okundu.
Genel - 11:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.