KATİL KİM ?

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Tiyatro Eğitmeni Yavuz Tekin’in yazdığı ve aralarında 2015 BEST MODEL TÜRKİYE YARIŞMASIN DA EN YAKIŞIKLI ERKEK ÜNVANI ALAN ÇAĞATAY DOĞAN’ında bulunduğu “3 Kapı 1 Bıçak adlı komedi 26 Aralık Salı günü saat 19.00’da Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki Muharrem Ertaş Salonu’nda iki perde olarak gerçekleştirilecek. “Sizce Katil Kim?” alt […]
Genel - 25 Aralık 2017 14:02 A A

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Tiyatro Eğitmeni Yavuz Tekin’in yazdığı ve aralarında 2015 BEST MODEL TÜRKİYE YARIŞMASIN DA EN YAKIŞIKLI ERKEK ÜNVANI ALAN ÇAĞATAY DOĞAN’ında bulunduğu “3 Kapı 1 Bıçak adlı komedi 26 Aralık Salı günü saat 19.00’da Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki Muharrem Ertaş Salonu’nda iki perde olarak gerçekleştirilecek.
“Sizce Katil Kim?” alt başlığı ile 3 Kapı 1 Bıçak adlı komedinin şimdiden büyük bir merakla beklendiği bildirildi. Oyunda Emine Çelik, Süha Karaaslan, Halil Yiğit Şahin, Tuncel Acer, Çağatay Doğan,Hayat Nur Deniz, Sibel Özkur, Rabia Altıok, Merve Öcal, Songül Şahin, Ceren Yıldırım, Özgül Özden, Fırat Arslan, Hüseyin Özdemir, Fatmanur Yıldırım, Rozerin Oğraş ve Bahadır Altıok rol alacak. Dev kadro tiyatro severler için bir araya gelerek büyük bir ilgi ile beklenen komediyi sahneleyecekler.Tiyatro severlerin 26 Aralık’ta saat 19.00 sa  “3 Kapı 1 Bıçak” adlı komedi gösterisini ücretsiz izleyebilecekler.

Comments

comments

Bu haber 10975 kez okundu.
Genel - 14:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.