Kaymakam Burak Akeller’in Bayram Mesajı

Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Akeller, mesajında birlik ve beraberlik, kardeşlik ve dostluk, dayanışma ve yardımlaşma duygularının en samimi şekilde hayata yansıdığı bayram olan Kurban Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu  yaşadıklarını belirtti. Akeller, şunları kaydetti: “Sevgi ve merhametin toplumumuzun bütün kesimine yayıldığı, dargınlıkların son bulduğu ve sorumluluklarımızın bilincinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin gözetildiği, son […]
Genel - 20 Ağustos 2018 17:06 A A

Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akeller, mesajında birlik ve beraberlik, kardeşlik ve dostluk, dayanışma ve yardımlaşma duygularının en samimi şekilde hayata yansıdığı bayram olan Kurban Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu  yaşadıklarını belirtti.

Akeller, şunları kaydetti:

“Sevgi ve merhametin toplumumuzun bütün kesimine yayıldığı, dargınlıkların son bulduğu ve sorumluluklarımızın bilincinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin gözetildiği, son dönemde yaşanan küresel olaylar neticesinde ülke olarak çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz milli birlik ve beraberliğimizin can bulduğu, ülkemizin yanı sıra tüm İslam coğrafyasında huzurun ve bereketin hakim olacağı bir bayram geçirebilmek en büyük temennimizdir.

Bu vesileyle başta Çiçekdağı  olmak üzere bütün Kırşehirli hemşehrilerimizin ve milletimizin Kurban Bayramı’nı kutlar, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim.”

Comments

comments

Bu haber 14315 kez okundu.
Genel - 17:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.