“Kazanan Millet Kazanan Türkiye Olmuştur”

Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir: “Kazanan millet, kazanan Türkiye olmuştur.” TÜGVA Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir ABD ve Türkiye’nin masaya oturmasının ardından çıkan kararlarla ilgili bir açıklama yaptı. Türkiye’nin güneyinde bir terör devleti kurulmayacağının, Mehmetçiğin mücadelesi ile ilan edildiğini belirten TÜGVA Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir: “ Güçlü bir irade ve topyekun ordusunun arkasında duran […]
Manşet Haberleri - 18 Ekim 2019 15:31 A A

Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir: “Kazanan millet, kazanan Türkiye olmuştur.”

TÜGVA Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir ABD ve Türkiye’nin masaya oturmasının ardından çıkan kararlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Türkiye’nin güneyinde bir terör devleti kurulmayacağının, Mehmetçiğin mücadelesi ile ilan edildiğini belirten TÜGVA Kırşehir Temsilcisi Sergen Özdemir: “ Güçlü bir irade ve topyekun ordusunun arkasında duran bir millet tüm Dünya’ya kararlı duruşunu göstermiş ve istediğimizi vermezseniz biz alırız demiştir. Bu gün Başta ABD tarafından oyalanma girişimleri ile teröristler korunmaya çalışılırken Türkiye bölgeyi kendisinin temizleme kudretine sahip olduğunu göstererek açıkça terör örgütlerine ve onun sahiplerine rest çekmiştir.” dedi.

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER

Medya baskısı ve ardından ambargo tehditleri ile ülkemizi durdurmaya çalışmaları sadece gülünesi bir çaresizliğin eseri olduğunu belirten Özdemir : “ Avrupa ve ABD’nin teröristlere sahip çıkması aslında terörü besleyenlerin de ortaya çıkması demektir. Biz teröristleri etkisiz hale getirdikçe Avrupa ve ABD ayağa kalkmış ve canlarından can gitmiştir. Tüm baskılara ve yıldırma politikalarına rağmen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan güçlü iradesi ile ülkemiz harekatı kararlılıkla sürdürmüştür.” dedi.

SADECE 8 GÜN DAYANABİLDİLER

Terör örgütünün güçlü Türk ordusu karşısında duracak dirayet ve cesaretinin olmadığını söyleyen Özdemir: “Türkiye’nin kararlı duruşu karşısında sadece 8 gün dayanabildiler. Masaya ilk oturduklarında karşı çıktıkları tüm taleplerimizi tekrar geldiklerinde kabul etmek zorunda kaldılar.” dedi.

TÜRKİYE KAZANDI

Sahada etkili mücadelenin sonucunda Türkiye’nin masada da kazandığını ifade eden Özdemir : “ Biz kararlı olup birlik olduğumuzda bir millet olmanın gereğini yerine getirdiğimizde inanıyorum ki karşımızda kimse duramayacaktır. Nitekim duramadılar da bizim dediğimizi kabul etmek zorunda kaldılar. Kazanan millet kazanan Türkiye olmuştur. 120 saat müddet verildi ve eğer çekilmezlerse Barış Pınarı Harekatı başarıyla devam edecektir. Türkiye Gençlik Vakfı ailesi olarak biz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ve Şanlı ordumuzun yanındayız , yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 5652 kez okundu.
Manşet Haberleri - 15:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.