KERVANSARAY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI MURAT ÇOBAN’DAN İLGİ ÇEKEN AÇIKLAMALAR

31 Mart’da gidilecek Yerel Yönetimler sandığının en çok konuşulan isimlerinden olan Muhtarlara, adaylığını geçen  yıl açıklayan ve çalışmalara başlayan   Kervansaray Mahallesi Muhtar Adayı Murat Çoban’dan hem tepki hem de birlik çağrısı geldi. KERVANSARAY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI MURAT ÇOBAN Kervansaray Mahallesi Muhtar Adayı Murat Çoban paylaştı: 23 Ocak 2019 Çarşamba   Hazırladığı Video filmle Kervansaray Mahallesinin […]
Genel - 28 Ocak 2019 18:19 A A

31 Mart’da gidilecek Yerel Yönetimler sandığının en çok konuşulan isimlerinden olan Muhtarlara, adaylığını geçen  yıl açıklayan ve çalışmalara başlayan   Kervansaray Mahallesi Muhtar Adayı Murat Çoban’dan hem tepki hem de birlik çağrısı geldi.

 

Hazırladığı Video filmle Kervansaray Mahallesinin görülmeyen yerlerini ve çamur deryasına dönmüş yolları  göstererek, MAHALLEMİZİN İLGİYE İHTİYACI VAR diyen Çoban,  Özellikle halkın beğenisini kazanan ve geçen sene yapımı biten Mehtap Tepesi yolu içinde yetkililere teşekkür etti.

 

Kervansaray mahallesinin  12 devlet kurum binasını sınırları içerisinde barındırdığının altını çizen Muhtar adayı Murat Çoban, bunun Mahallesinin büyüklüğünü ama ilgisizlikle bu kurumlardan yararlanılamadığını iddia etti.

Fabrika kurma vaadine kadar uzanan kampanya çalışması yürüten Muhtar adaylarına seslenen Murat Çoban, “SAÇMALAMAYIN”,” LÜTFEN ABARTMAYIN” ifadeleriyle yanlış yapıldığını savundu.

Muhtarlığın devlete giriş kapısı olduğunu ve sosyal hizmete muhtaç insanların ilgiye muhtaç olduğunu ilk olarak onlar ve ayakları çamura batarak okula gitmek zorunda olan çocuklarımız için çalışma yapmalıyız dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 14161 kez okundu.
Genel - 18:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.