PARTİMİZİ YEREL YÖNETİMDE İKTİDARA TAŞIMALIYIZ

Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri nedeniyle bir yazılı açıklama yapan MHP Kırşehir il Başkanı Arif Kılıç, Kırşehirlilere seslendi. Başkan kılıç,  ” Türk Milleti’nin varlık teminatı olan Partimizi yerel yönetimde iktidara taşımalıyız” dedi.
Genel - 12 Kasım 2018 11:10 A A

“PARTİMİZİ YEREL YÖNETİMDE İKTİDARA TAŞIMALIYIZ”

 

31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için hazırlıklar tüm hızıyla sürerken MHP Kırşehir il Başkanı Arif Kılıç, ‘Türk Milleti’nin varlık teminatı olan Partimizi yerel yönetimde iktidara taşımalıyız’ çağrısında bulundu.

‘Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklamalıyız diyen MHP Kırşehir il Başkanı Arif Kılıç, “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için önümüzdeki seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk Milleti’nin varlık teminatı olan Partimizi yerel yönetimde iktidara taşımalıyız”dedi.

Belediye Başkanı, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyeliği adaylığı müracaatlarının 15 Kasım 2018’de başlayarak 15 Aralık 2018’de son ereceğine işaret eden MHP İl Başkanı Kılıç şunları söyledi:

“Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımızın, Kırşehir’i seven herkes için kutsal ve milli bir görevdir. Bu kutlu mücadelemiz aynı zamanda;

içinde yaşadığı ekonomik şartlar nedeniyle ailesi önünde küçük düşme korkusu yaşayan babalar adına, tarlasını ekip biçerken mazot parasına yenilmiş çiftçimiz adına, siftahsız dükkânını kapatan, çekini, senedini ödeyemeyen esnafımız adına verilmektedir.

Bu kutlu mücadelemiz sırasında dava arkadaşlarımızın alın terleri birbirine karışmalı ve her dava arkadaşımız gece gündüz demeden çalışmalıdır.Hiçbir ekonomik zorluğa aldırış etmeden, gönül seferberliği içerisinde, manevi dünyamızın bize verdiği güç ve ruhla tüm imkânsızlıkları yenip partimizi iktidara taşıyacağız.

“Bu sebeple 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde; Belediye Başkanı, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyeliği aday adaylığını düşünenler için YSK’nın yayımlamış olduğu 1036 nolu karar gereği Kamu görevlilerinin 1 Aralık 2018 tarihi saat 17.00’a kadar görevden ayrılma isteğinde bulunmaları gerekmektedir. İl, İlçe ve Belde Teşkilatlarımızın Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin görevden ayrılma isteğinde bulunmaları gerektiği ise 15 Kasım 2018 saat 17.00’ye kadar 26.10.2018 tarih ve 2018/05-441 sayılı 1 nolu genelgemizle teşkilatlara duyurulmuştur. Bundan sonraki süreçte Belediye Başkanı, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyeliği adaylığı müracaatları 15 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olup, 15 Aralık 2018 tarihinde saat 17:00’da sona erecektir.

Aziz dava arkadaşlarıma ve gönlü vatan aşkıyla çarpan bütün vatan evlatlarına aziz Kırşehirlilere duyurulur”

Comments

comments

Bu haber 5516 kez okundu.
Genel - 11:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.