KİMİNLE BİR OY FAZLA ALINACAKSA BENLİK YAPMADAN ONUN YANINDA OLACAĞIZ

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Kırşehirli siyasetçi Fuat Yıldırım beraberindeki heyet ile Gazetemiz Kırşehir Aktüel’i ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu. 24 Haziranda yapılması kararlaştırılan Erken Seçim’in Baskın Seçim olduğunu ve Muhalefeti hazırlıksız yakalamak için hazırlandığını belirten Yıldırım, İYİ partiyi seçime dahil etmemek üzere yapılan bir planın parçası olduğunu ama iyi partinin Hukuki olarak […]
Genel - 21 Nisan 2018 15:37 A A

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Kırşehirli siyasetçi Fuat Yıldırım beraberindeki heyet ile Gazetemiz Kırşehir Aktüel’i ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

24 Haziranda yapılması kararlaştırılan Erken Seçim’in Baskın Seçim olduğunu ve Muhalefeti hazırlıksız yakalamak için hazırlandığını belirten Yıldırım, İYİ partiyi seçime dahil etmemek üzere yapılan bir planın parçası olduğunu ama iyi partinin Hukuki olarak seçimlere girmesinin önünde hiç bir engelin bulunmadığını sözlerine ekledi.

Hafta içerisinde Yüksek Seçim Kurulunun bir açıklama yaparak seçime girecek partilerin listesini sunacağını belirterek eğer bu listede İyi parti olmayacaksa bu Hukuki değil, Siyasi bir karar olacaktır dedi.

80 il ve ilçelerinde teşkilatlanmamızı yaptık diyen Fuat Yıldırım seçime en hazır parti olduklarını dile getirdi.

Baskın seçimin mevcut iktidarın kendi ipini kendinin çekmesi demek olduğunu ve İYİ partiyi iktidar yapacak seçimin kararını aldıklarını belirten Yıldırım, Biz Memleketimiz Kırşehir

de siyaset yapıyoruz ama Türkiyeyi baştan başa 3 defa gezdik, öyle cevherler var ki Mevcut iktidar’ın bırakmış olduğu enkazı 3 ayda kaldıracak ekip kurulabilir dedi.

Hırsızlık olmazsa, kaynakları düzgün kullanırsak, kaynaklarımızı dışarıya sömürüye müsaade etmezsek mevcut iktidarın 10 senede yaptığını biz ekibimizle 3 senede yaparız diyen Yıldırım, Metehan dan bu yana derin kaynaklara sahip olan bu Necip Millet, kendisini 15 senedir sömüren sahte Millileri tasfiye edecektir dedi.

Aday adayları konusuna da değinen Fuat Yıldırım, Türkiye ve Kırşehir için en iyisi olması için el birliğiyle çalışıyoruz. Benlik yapmadan, şahsi hesap gütmeden Kim bir oy fazla alacaksa onun yanında olacağız dedi.

Siyasetin bağırma işi değil öngörü işi olduğuna değinen Yıldırım En İyisi olması için gayret edeceklerini söyledi.

Comments

comments

Bu haber 6644 kez okundu.
Genel - 15:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.