KIRŞEHİR ASP DERECE YAPTI

ASP Türkiye Nejat Çekin Masa Tenisi Şampiyonasında Bayanlar Kategorisinde ASP Kırşehir Gençlik ve Spor Kulübünden Gözde Kocaman elde etti. Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2. Geleneksel Nejat Çekin Personel Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi. Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) Gençlik ve Spor Kulübü Derneğince, Yanıklar Mahallesi’ndeki bir otelde düzenlenen […]
Genel - 29 Nisan 2018 03:30 A A

ASP Türkiye Nejat Çekin Masa Tenisi Şampiyonasında Bayanlar Kategorisinde ASP Kırşehir Gençlik ve Spor Kulübünden Gözde Kocaman elde etti.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2. Geleneksel Nejat Çekin Personel Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) Gençlik ve Spor Kulübü Derneğince, Yanıklar Mahallesi’ndeki bir otelde düzenlenen şampiyonada 162 sporcu mücadele etti.

Şampiyonada, erkeklerde ASP Hatay Gençlik ve Spor Kulübünden Mehmet Sönmez birinci, ASP Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübünden Tarık Hepgül ikinci, ASP İstanbul Gençlik ve Spor Kulübünden Mehmet Şirin üçüncü oldu.

Kadınlarda ise birinciliği ASP Gümüşhane Gençlik ve Spor Kulübünden Elif Gökçe Akyıldız, ikinciliği ASP Muğla Gençlik ve Spor Kulübünden Sezin Kunur, üçüncülüğü de ASP Kırşehir Gençlik ve Spor Kulübünden Gözde Kocaman elde etti.

Düzenlenen törenle, dereceye giren sporculara madalyaları ile kupaları verildi.

Comments

comments

Bu haber 9930 kez okundu.
Genel - 03:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.