Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal, “Şehrimizin Bir Çok Markası Olacak”

Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Onur Köksal , ” Vereceğim Sözler İçin Noterde Taahhüt İmzalayacağım, Sözlerim Yerine Gelmezse Maaşımı İade Edeceğim” Açıklamasında bulundu. Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Kırşehir Belediye Başkan Adayı  Doç. Dr. Onur Köksal, Kırşehir Aktüel Gazetesi ziyareti sırasında şehir tarafından dile getirilmeye başlanan  “Kırşehir’e 20 bin istihdam ve 40 proje […]
Genel - 11 Ocak 2019 20:51 A A

Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Onur Köksal , ” Vereceğim Sözler İçin Noterde Taahhüt İmzalayacağım, Sözlerim Yerine Gelmezse Maaşımı İade Edeceğim” Açıklamasında bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Kırşehir Belediye Başkan Adayı  Doç. Dr. Onur Köksal, Kırşehir Aktüel Gazetesi ziyareti sırasında şehir tarafından dile getirilmeye başlanan  “Kırşehir’e 20 bin istihdam ve 40 proje sözü” konusunda açıklamalarda bulundu.

Projeleri hazırlarken alanlarında uzman akademisyenlerle birlikte çalıştığını ifade eden Köksal, 15 Şubat tarihinde projelerini açıklayacaklarını sözlerine ilave etti.

Kırşehir’e üretim ve istihdam sağlayacak projeler hazırladık.

Memleketin sahipsiz olduğunu ve yıllaca gelen yatırımların kaçtığını ve elde tutulamadığını, siyasi iradenin şehrin gelişmesinin lokomotifi olacak yatırımlara eğilmediği belirten Onur Köksal, Sütaş, jant fabrikası ve bir çok kimsenin bilmediği Cam fabrikasının telafisinin Kendi Belediye Başkanlığı döneminde “Az Parayla Çok İş Yaparak” telafi edileceğini belirtti.

Belediyenin borçlarını bir senede ödeyeceklerini ve toplamda istihdam odaklı  40 proje üretip şehrimize 450 milyon liralık yatırım sağlayacaklarını ifade eden MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.  Onur Köksal, Ülkenin et ihtiyacının büyük kısmının Kırşehir’deki hayvancılık  üzerinden giderildiğini fakat bir et entegre tesisinin bile bulunmadığı ifade ederek 7 milyon liraya yapacakları et entegre tesisleriyle şehrimize onlarca milyon liralık giriş sağlayacaklarını belirtti.

Konya’nın Torku, Cebel, Atiker, Mevlana Şekeri gibi markaları ve ürünleri ile yurt içi ve yurt dışına üretim yaptığını Kırşehir’in Futbol takımının Formasına konacak bir markasının bile bulunmadığı belirten Köksal,  “Ahi Baba markası yapacağımız markalardan bir tanesi olacak” dedi

SÖZÜ YERE DÜŞENİN ŞEREFİ YERE DÜŞER

Güçlü sanayi Zengin Kırşehir demektir. Sözü yere düşenin Şerefi yere düşer. Noterden taahhüt imzalayacağım ; Eğer verdiğim sözleri yerine getirmezsem aldığım bütün maaşı iade edeceğim.1 Nisan’da göreve başladığımda ilk etapta mal varlığı mı açıklayacağım.Sonraki yerel seçimlerde mal varlığımı yeniden açıklayacağım.Kırşehir’in ne hakkını yerim ne de yediririm.Belediye çalışanlarımıza buradan sesleniyorum ; benim partili ayrımım kesinlikle yok. Şirin Kırşehir’imizi hep birlikte yöneteceğiz. ” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 8958 kez okundu.
Genel - 20:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.