Kırşehir Belediyesi, Ulusal Müzik Çalıştayı protokolü imzaladı

Kırşehir Belediyesi, Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi ile Ulusal Müzik Çalıştayı protokolü imzaladı. UNESCO Müzik Şehri Ağı kapsamında Dünya Müzik Şehri olan Kırşehir‘de, 7-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Kırşehir Ulusal Müzik Çalıştayı’nın protokolü Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Nurhan Ölmez arasında imzalandı. Düzenlenecek olan Ulusal Müzik […]
Genel - 15 Mart 2021 15:54 A A

Kırşehir Belediyesi, Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi ile Ulusal Müzik Çalıştayı protokolü imzaladı.

UNESCO Müzik Şehri Ağı kapsamında Dünya Müzik Şehri olan Kırşehir‘de, 7-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Kırşehir Ulusal Müzik Çalıştayı’nın protokolü Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Nurhan Ölmez arasında imzalandı.

Düzenlenecek olan Ulusal Müzik Çalıştayı’nda Anadolu Abdal Geleneği ile ilgili konular hakkında sunumlar gerçekleştirilecek. 7 farklı üniversiteden bu alanda uzmanlaşan akademisyenlerin konuşmacı olarak katılacağı çalıştaya, bu alanda eserler vermiş olan yazarlar, aydınlar ve sanatçılar da katılım gösterecek.

Comments

comments

Bu haber 4454 kez okundu.
Genel - 15:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.