KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 3.LİG 2.GRUPTA

Kırşehir Belediyesporumuzun mücadele edeceği 2018-2019 Sezonu TFF 3. Lig’in grupları bugün yapılan kura çekimi sonrasında belirlendi. 2. grupta mücadele edecek olan Yeşil beyazlı ekibimizin ve diğer gruplar şu şekilde oluştu.   Sarıyer İstinye’deki Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen kura çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç […]
Genel - 2 Temmuz 2018 17:02 A A

Kırşehir Belediyesporumuzun mücadele edeceği 2018-2019 Sezonu TFF 3. Lig’in grupları bugün yapılan kura çekimi sonrasında belirlendi.

2. grupta mücadele edecek olan Yeşil beyazlı ekibimizin ve diğer gruplar şu şekilde oluştu.

 

Sarıyer İstinye’deki Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen kura çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın’ın yanı sıra TFF 3. Lig kulüplerinin başkan ve temsilcileri katıldı.

Üç grupta karşılaşmaların yapılacağı TFF 3. Lig’de, 2018-2019 sezonunda iki grup 18 takım, bir grup 17 takımdan oluşacak.

TFF 3. Lig Grupları için tıklayınız.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF 3. Lig kulüp temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada futbol ailesi olarak TFF 3. Lig’in pastasını daha da büyütmek istediklerini belirtirken tüm kulüplere, “Futbolda kurumların itibarının zedelenmemesi en önemli başarıdır. Futbol ailesi olarak buna dikkat etmeliyiz. Başarılı olan da başarısız olan da bunu hayatın sonu olarak görmemeli” çağrısında bulundu.

Comments

comments

Bu haber 11737 kez okundu.
Genel - 17:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.