KIRŞEHİR BELEDİYESPOR GELECEĞİN YILDIZINI ARIYOR

Başkan Veli ŞAHİN’den Fair Play Çağrısı ve Geleceğin Yıldızını Arıyoruz Futbol Okulu hakkında Açıklamalar yapıldı Başkan Veli Şahin yaptığı açıklamada; “HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ..TEK BİR KIRŞEHİR ve KIRŞEHİRSPOR VAR.!” Yeşil Beyaz renklere gönül vermiş, sevgili Kırşehirspor taraftarları…. Hepinizin bildiği üzere 27 Temmuz 2017 tarihinde; Ne acıdır ki sahipsiz ve hedefsiz kalan Kırşehirspor’umuzu kurumsallaştırıp, büyük hedeflere yönelmesi […]
Genel - 7 Mart 2018 10:25 A A

Başkan Veli ŞAHİN’den Fair Play Çağrısı ve Geleceğin Yıldızını Arıyoruz Futbol Okulu hakkında Açıklamalar yapıldı

Başkan Veli Şahin yaptığı açıklamada;

“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ..TEK BİR KIRŞEHİR ve KIRŞEHİRSPOR VAR.!”
Yeşil Beyaz renklere gönül vermiş, sevgili Kırşehirspor taraftarları….
Hepinizin bildiği üzere 27 Temmuz 2017 tarihinde; Ne acıdır ki sahipsiz ve hedefsiz kalan Kırşehirspor’umuzu kurumsallaştırıp, büyük hedeflere yönelmesi için Kırşehir Belediyespor kurumsal kimliği altında Kırşehirspor’umuz için yeni bir beyaz sayfa açtık.!
Sezon açılışında özellikle üstüne basarak dile getirdiğimiz fair play çerçevesinde, centilmence yarışan, Ahi şehri Kırşehir’imizin tanıtımına pozitif katkı sağlayan ve taraftarlarımızın aileleriyle birlikte keyifle maç izleyebileceği sosyal ortamı hazırlayıp, sezon sonuna kadar daima yarışın içerisinde olacak bir takımı oluşturabilmenin gayreti içerisinde olacağımızı belirttik..
Bugüne gelindiğinde ise; ALLAH’a şükürler olsun ki grubunda Şampiyonluğun en güçlü adayı olan ve güzel futbol oynayan, kişilikli bir futbol takımımız var.
Öncelikle bizleri centilmence destekleyen vefakar taraftarımıza cani gönülden teşekkür ediyoruz…
Yine sabırla yönetmeye çalıştığımız bu süreçte 12.000 civarında taraftarımızı tribüne çeken, olumlu, göze hoş gelen ve keyif veren bir futbol oynayan, kazanan bir takıma sahip olmanın gururunu da hep birlikte yaşıyoruz
Yine bu sezon sabırla fair play içerisine çekmeye çalıştığımız, sözde taraftar görünümlü camiamıza, Kırşehirspor’umuza, diğer şehirlerle olan dostluk ilişkilerimize zarar vermeyi alışkanlık edinmiş bazı kişileri, bir elin parmağını geçmeyen sosyal medya da trol hesaplardan, olumlu giden bir sureci baltalamaya, başarısız kılma eğilimde, çabasında olanları üzülerekten hala görüyoruz..
Bunu en son komsumuz MKE Kırıkkalespor maçı öncesindeki periyotta yaşadık..
Ülkemizin dört bir yanı düşmanlarla çevrilmiş iken, içerden ve dışarıdan düşmanlar kol gezerken, Asil Milletimin Kahraman Ordusu Dünyaya Barış ve Huzur götürmeye çalışır iken, Futbol için İnsani ve Ahlaki değerlerimize zarar verilmesine asla müsade edemeyiz. Şimdi Takımımız şampiyonluk mücadelesi verir iken bu yolda bizlere destek veren katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.
‪İnancımız o ki Bu Takım inşallah şampiyon olacak
Ben buradan tüm camiamıza son bir kez daha seslenme ihtiyacını; tüm Kırşehir halkı adına duyuyorum.
Lütfen Kırşehir’imize kimsenin zarar vermesine fırsat vermeyelim.!!!
Rakiplerimizin tahriklerini, bizi futboldan ve fair playden uzaklaştıracak, camiamıza zarar verecek türden karşılıklı özellikle küfürleşme yanlışına düşmeyelim…
Unutmayalım rakipler bizi bozmak istiyor; bize düsen akli selim davranıp tamir etmek, zararı bertaraf etmektir…
Takımımıza, Şehrimize, Camiamıza gelecek nesillerimiz için sahip çıkalım..
Hangi sebeple olursa olsun, yanlış düşünce, uygulama ve davranışlar içerisinde olan; camiamıza özellikle sosyal medya ve müsabaka esnasında olumsuz tezahürat ve davranışlar üzerinden zarar verme eğiliminde olanlara son bir kez daha çağrıda bulunuyorum.
Bu hususta basta Valiliğimiz, Emniyet Müdürlüğümüz ve Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz yetkilileriyle ortak bir çalışmayı Kırşehir’imizin ve Kırşehirspor’umuzun aydınlık geleceği için,  başlatacağımızı spor kamuoyunun bilgisine sunarım.”

 

Comments

comments

Bu haber 9222 kez okundu.
Genel - 10:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.