KIRŞEHİR BELEDİYESPOR YEDİ BİTİRDİ

Kırşehir belediye spor etkili oyunu ile göz doldurmaya devam ederken, zirve yarışında en büyük adaylardan olduğununda ispat  sinyallerini verdi. Maç öncesi yöneticilerin temkinli açıklamalar yaparak 100.Yıl soğuksu Spor un kolay bir takım olmadığını açıklayarak, disiplinli çalışmadan ayrılmadıkları, her maça final havasında çıktıkları gözlemlenmişti. Bugün 14.00 de Kendi sahamızda oynadığımız maçtan Yeşil beyazlı lar 7-2 galip […]
Genel - 10 Aralık 2017 16:04 A A

Kırşehir belediye spor etkili oyunu ile göz doldurmaya devam ederken, zirve yarışında en büyük adaylardan olduğununda ispat  sinyallerini verdi.

Maç öncesi yöneticilerin temkinli açıklamalar yaparak 100.Yıl soğuksu Spor un kolay bir takım olmadığını açıklayarak, disiplinli çalışmadan ayrılmadıkları, her maça final havasında çıktıkları gözlemlenmişti.

Bugün 14.00 de Kendi sahamızda oynadığımız maçtan Yeşil beyazlı lar 7-2 galip ayrılmayı başardılar.

ilk yarıya hızlı başlayan ve ardı kesilmeyen ataklarımız sonrasında ilk golümüzü 23. dakikada Savaş Doğan la bulduk, diğer goller ;

Dakika 40, Ali yıldırım

Dakika 45, Turgay Tiraki

raakibin 2 golüne engel olamayan takımımız ilk yarıyı 3-2 önde kapattı.

ikinci yarıya fırtına gibi başlayan Kırşehir Belediyespor  50 ve 52. dakikalarda Ali yıldırım ve Turgay tiryaki ile durumu 5-2 ye getirdi.

60 ve 67. dakikalarda durdurulmayan Ali Yıldırım skoru belirledi ve sahadan büyük bir coşkuyla ayrılarak taraftarına koşmasını sağladı.

maç sonunda taraftarlarıyla kucaklaşan ve uzun süre tezahüratlara karşılık veren takımımız, sahaya çıkarken KUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR yazılı pankartla çıktığında da ayakta alkışlanmıştı.

Comments

comments

Bu haber 7000 kez okundu.
Genel - 16:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.